PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Klawiaturą lub poprzez dotyk, czyli Touch&Type. Trzy nowe modele Nokii: C2-02, C2-03 i C2-06

Klawiaturą lub poprzez dotyk, czyli Touch&Type. Trzy nowe modele Nokii: C2-02, C2-03 i C2-06

Wszystkie trzy modele oferują bezkonkurencyjne funkcje przeglądania stron internetowych, korzystania z map i przesyłania wiadomości. Telefony te można obsługiwać zarówno za pomocą ekranu dotykowego, jak i tradycyjnej klawiatury, dzięki czemu wszystkie funkcje są łatwo dostępne i proste w obsłudze. Dwa z prezentowanych modeli pracują w technologii Dual-SIM

Mapy i nie tylko

Nokia C2-03 to kolejny telefon obsługujący dwie karty SIM, który firma Nokia wprowadziła na rynek w ciągu ostatniego miesiąca. Pozwala on na personalizację aż pięciu kart SIM, które można powiązać z określonym wyglądem i stylem ekranu. Funkcja Easy Swap umożliwia błyskawiczną wymianę kart SIM bez potrzeby wyłączania telefonu i wyjmowania baterii.

c2-03

Nokia C2-02 to wersja działająca z jedną kartą SIM. Ma ona podobny zestaw funkcji, opcje odbioru wiadomości w trybie push oraz zainstalowane fabrycznie komunikatory internetowe.

c2-02

Wszystkie te modele zawierają nową wersję Map Nokia na platformę S40. Lokalne mapy i informacje na temat punktów POI są instalowane fabrycznie w telefonie. Dzięki temu można przeglądać mapy i planować trasy, kiedy telefon jest w trybie offline. Pozwala to uniknąć opłat za pobieranie map przez sieć komórkową.

c2-06

Internet dla wszystkich

Wszystkie trzy telefony umożliwiają komfortowe przeglądanie stron internetowych dzięki technologii kompresji danych zastosowanej w przeglądarce Nokia. Umożliwia ona zmniejszenie kosztów transmisji danych oraz przyspieszenie ładowania stron. Przeglądarka otwiera się na dostosowanej lokalnie stronie głównej, która daje natychmiastowy dostęp do najważniejszych treści. Korzystając z zakładek, można łatwo przejść do ulubionych lub poprzednio wyświetlanych informacji.

Wszystkie trzy telefony posiadają stereofoniczne radio FM i odtwarzacz muzyczny, a ich pamięć można rozbudować aż do 32 GB. Dzięki temu użytkownicy mogą przechowywać w nich tysiące zdjęć, nagrań wideo i plików muzycznych.

Szacowana cena detaliczna telefonów Nokia C2-02 i C2-03 wyniesie około 75 EUR (105 USD), a modelu Nokia C2-06 — 80 EUR (112 USD).

Wszystkie te urządzenia mają trafić do sprzedaży w trzecim kwartale 2011 roku.

blog comments powered by Disqus
Klawiaturą lub poprzez dotyk, czyli Touch&Type. Trzy nowe modele Nokii: C2-02, C2-03 i C2-06