PODPOWIEDZI:

Hisense UXKQ, czyli seria, która zrewolucjonizuje telewizory Mini LED!

Hisense UXKQ, czyli seria, która zrewolucjonizuje telewizory Mini LED!

Dynamiczny rozwój technologii można zaobserwować w ofercie producentów elektroniki użytkowej. Potrafią oni zaskakiwać coraz bardziej. Przykładem jest marka Hisense, która wprowadziła na rynek serię UXKQ - prawdziwe dzieło technologiczne, które wznosi domowe seanse na wyższy poziom.

Zacznę od tego, że niegdyś niedostępne dla konsumentów urządzenia i funkcje, teraz są na wyciągnięcie ręki. Przykładem jest firma Hisense, która wprowadziła na rynek serię UXKQ, która zrewolucjonizuje telewizory Mini LED. Domowe seanse będą na jeszcze wyższym poziomie.

Podświetlenie Mini-LED X

Seria UXKQ posiada najbardziej zaawansowany panel podświetlający Mini-LED w ofercie Hisense. Podświetlenie Mini-LED X sprawia, że użytkownik może mieć pełną kontrolę nad jasnością obrazu. Wszelkie szczegóły zostaną precyzyjnie odwzorowane. Zaawansowana linia telewizorów Hisense wyróżnia się jasnością szczytową na poziomie aż 1500 nitów (w przypadku 65-calowego modelu) oraz 2500 nitów (w 85-calowym modelu). Obraz jest jasny i wyraźny o każdej porze dnia.

Seria UXKQ zaskakuje pod względem liczby stref lokalnego przyciemniania. Dokładniej mówiąc, model 65” oferuje 1456 stref, z kolei model 85” - aż 5184 stref. Taka ilość oznacza, że barwy są odwzorowane niezwykle wiarygodnie, kontrast jest wysoki, a czerń głęboka. Użytkownik może liczyć na to, że wyświetlany na ekranie obraz będzie identyczny do tego, które widzą oczy.

Najwyższa jakość obrazu

Telewizory Hisense 65UXKQ i Hisense 85UXKQ zostały wyposażone w inteligentny procesor Hi-View Engine X. Cechuje się 16-bitową mocą obliczeniową. Pozwala ona na uzyskanie do 65 536 poziomów jasności, gwarantując najwyższą jakość obrazu. Warto zaznaczyć, że procesor wykorzystuje sztuczną inteligencję w celu dostosowania parametrów obrazu i tym samym uzyskania najlepszych efektów wizualnych.

Efekty kinowe

Telewizory firmy Hisense z linii UXKQ mogą się pochwalić najbardziej zaawansowanymi technologiami, które wpływają na uzyskanie prawdziwych kinowych efektów audiowizualnych. Urządzenia w samodzielny sposób adaptują się do warunków oświetlenia panujących w pomieszczeniu, w którym się znajdują.

Stale monitorują warunki oświetleniowe i to na ich podstawie dostosowują poziom jasności. To sprawia, że seria UXKQ zapewnia ten sam poziom kontrastu oraz głębię czerni i jasność bieli zarówno podczas wieczornych seansów, jak i w ciągu dnia przy pełnym oświetleniu.

Zaletą jest fakt, że telewizory Hisense UXKQ obsługują formaty Dolby Vision i Dolby Atmos. Są również wyposażone w tryb IMAX ENHANCED dla jeszcze większego realizmu scen, oraz tryb FILMMAKER MODE pozwalający oglądać filmy bez nałożonych efektów, zgodnie z wizją jego twórców. Dźwięk znany z sali kinowej to zasługa wielokanałowego dźwięku przestrzennego 4.1.2 i WiSA Ready. Tak czysty i żywy dźwięk przenosi w centrum akcji i dopełnia efekt kinowy.

Hisense z serii UXKQ

Seria UXKQ nie tylko do seansów filmowych

Telewizory Hisense UXKQ zachwycą nie tylko fanów filmów i seriali, ale również graczy video. Tryb 144 HZ Game Mode PRO powoduje, że gra na modelach Hisense 65UXKQ i Hisense 85UXKQ jest płynna i dynamiczna (odświeżanie na poziomie 144Hz). Funkcja Gaming in Dolby Vision ma na celu poprawę jakości obrazu i nadanie mu jeszcze większej szczegółowości.

Zarówno tryb sportowy wykorzystujący sztuczną inteligencję, jak i 122-hercowe odświeżanie ekranu (122Hz Ultra Motions), zapewniają płynność obrazu. Sprzęt automatycznie analizuje wyświetlany obraz i usuwa wszelkie zakłócenia.

Zobacz też:Recenzje telewizorów

VIDAA

Telewizory Hisense z serii UXKQ posiadają wbudowany autorski system operacyjny VIDAA, który wyróżnia szybki i intuicyjny interfejs. Daje on dostęp do ponad 150 programów i do szerokiej bazy aplikacji. Wśród nich znajdziesz Netflix, Rakuten, You Tube czy TVP VOD.

Reasumując, seria UXKQ od Hisense to najbardziej zaawansowane telewizory w portfolio marki i jednocześnie najbardziej zaawansowane telewizory Mini LED na rynku. Modele 65UXKQ oraz 85UXKQ z pewnością nadadzą domowym seansom nowy wymiar.

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z naszym działem ranking telewizorów, gdzie znajduje się wiele godnych uwagi modeli, również od marki Hisense.

blog comments powered by Disqus
Hisense UXKQ, czyli seria, która zrewolucjonizuje telewizory Mini LED!