PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najprecyzyjniejsze myjki do okien |TOP 10|

Wymień starą nawigację na nową i uwolnij się od korków z TomTom HD Traffic!

Wymień starą nawigację na nową i uwolnij się od korków z TomTom HD Traffic!

Chyba każdy kierowca zgodzi się z tezą, że najbardziej frustrującą rzeczą na drodze są korki. Przeciętny kierowca spędza 65 godzin rocznie stojąc w korkach. Przy tym średnio marnuje w roku 160 litrów paliwa. Czas skończyć z korkami ! Firma TomTom przedstawiła swoją interesującą ofertę promocyjną. Teraz każdy będzie mógł obserwować bieżącą sytuację na drodze, dzięki korzystaniu z technologii LIVE, a w tym technologii HD Traffic. Wystarczy, że wymienimy starą, dowolną nawigację na nowe urządzenie TomTom z serii LIVE, a otrzymamy zwrot pieniędzy nawet do 200 złotych.

Każda osoba która zakupi dowolną nawigację z serii TomTom GO LIVE w okresie pomiędzy 3 października a 30 listopada 2011 roku, następnie ją zarejestruje na stronie: link i odeśle swoją starą nawigację, otrzyma zwrot gotówki. Obecnie można wybrać urządzenia z serii GO LIVE 1000, za które można otrzymać 200 PLN oraz GO LIVE 800 za które można otrzymać 120 PLN.

„Pod koniec czerwca tego roku wprowadziliśmy do Polski innowacyjną technologię HD Traffic, sukcesywnie też powiększamy nasze portfolio urządzeń LIVE. Wiemy jak korki mogą być uciążliwe, ale wiemy też jak ich uniknąć. Chcemy umożliwić jeszcze większej liczbie użytkowników korzystanie z aktualnych i – co najważniejsze – dokładnych informacji o ruchu drogowym. To właśnie dla kierowców stojących codziennie w korkach stworzyliśmy tę promocję – chcemy ich uwolnić od korków” – wyjaśnia Magdalena Marciniszyn, Marketing Manager w TomTom Polska.

tomtom2

Usługa LIVE dzięki technologii TomTom HD Traffic pozwala na otrzymywanie bieżącej informacji o sytuacji na drogach. Dostajemy informacje na temat korków, robót drogowych, na podstawie których nasza nawigacja wyznaczy alternatywną trasę, która pozwoli skrócić czas podróży nawet o 15 %. Informacje są aktualizowane co 2 minuty dzięki stałemu połączeniu z Internetem. Dzięki temu kierowcy mają pewność, że jadą najszybszą trasą i znają dokładny czas dotarcia do celu. Informacje dostarczane są z sieci ponad 80 milionów punktów w całej Europie. HD Traffic zapewnia pokrycie do 99,9% sieci dróg, informacje o korkach w czasie rzeczywistym oraz najczęstszą aktualizuję ze wszystkich dostępnych technologii.

tomtom

Usługa LIVE dają również możliwość sprawdzenia jaka pogoda jest w danym miejscu na całej planowanej trasie podróży. Co więcej, seria GO LIVE poinformuje również nas o fotoradarach, które są zamontowane na całej trasie. Ponadto stałe połączenie z Internetem daje możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, aby sprawdzić pobliskie sklepy i punkty usługowe. Usługa LIVE jest dostępna za darmo przez rok dla każdego urządzenia.

Sugerowane ceny po skorzystaniu promocji:

  • TomTom GO LIVE 1005: 1299 zł – 200 zł = 1099 zł po skorzystaniu z promocji
  • TomTom GO LIVE 1000: 1099 zł – 200 zł = 899 zł po skorzystaniu z promocji
  • TomTom GO LIVE 825: 999 zł – 120 zł = 879 zł po skorzystaniu z promocji
  • TomTom GO LIVE 820: 899 zł – 120 zł = 779 zł po skorzystaniu z promocji

Aby dowiedzieć się więcej o TomTom HD Traffic odwiedź: link

blog comments powered by Disqus
Wymień starą nawigację na nową i uwolnij się od korków z TomTom HD Traffic!