PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Kolorowy i przystępny cenowo telefon Nokia 603

Kolorowy i przystępny cenowo telefon Nokia 603

Firma Nokia przedstawiła dziś swój nowy telefon komórkowy. Nokia 603 to telefon z systemem Symbian Belle, kolorowy, przystępny cenowo z zainstalowanymi ciekawymi aplikacjami. W smartfonie zastosowano technologię NFC, dzięki której smartfon można powiązać z akcesoriami dosłownie jednym dotknięciem. Razem z telefonem dostępny jest zestaw słuchawkowy bluetooth Nokia Luna, który posiada ciekawe wzornictwo. Oba urządzenia można ze sobą łatwo powiązać przez wspomniany NFC dzięki czemu tworzy się ciekawy cenowo zestaw.

Nokia 603 to telefon dla początkujących użytkowników smartfonów, którzy oczekują od niego dobrego wyposażenia i nowinek technologicznych. Ten telefon udowadnia, że przystępna cena nie oznacza mniejszych możliwości. Nokia 603 posiada dobrze dopasowaną obudowę, o niewielkich rozmiarach, w której wykorzystano maksymalnie zalety odpornego wyświetlacza ClearBlack, którego przekątna wynosi 3,5 cala.

Telefon oferuje mapy, aplikacje społecznościowe i gry, możliwość robienia i edycji zdjęć i filmów. Telefon charakteryzuje się dużą wydajnością graficzną dzięki zastosowaniu szybkiego procesora. Nokia 603 udostępnia szerszemu gronu użytkowników innowacyjną technologię NFC. Technologia ta pozwala na łatwe udostępnianie zawartości, powiązanie smartfonu z akcesoriami, takimi jak zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia, a także korzystanie z dodatkowych atrakcji, takich jak nieznane poziomy gry Angry Birds.

nokia 603

„Nokia 603 to kolejny model z naszej serii smartfonów z nowym Symbianem Belle. Produkty te są specjalnie dostosowane do potrzeb użytkowników na całym świecie” ― mówi Tuula Rytila, Senior Vice President, Nokia. „Niezależnie od poziomu cenowego staramy się, aby wszystkie smartfony miały wysoki poziom funkcjonalny, jakość, z której słynie marka Nokia, lepsze funkcje łączności oraz niespodzianki, takie jak funkcje powiązania i wymiany zawartości po dotknięciu innego urządzenia NFC”.

nokia 603

Oprogramowanie Symbian Belle, które posiada Nokia 603 pozwala na personalizowanie sześciu ekranów głównych i posiada dynamiczne widżety które umożliwiają dostosowywanie ulubionej zawartości i nadawanie jej odpowiedniego priorytetu.

blog comments powered by Disqus
Kolorowy i przystępny cenowo telefon Nokia 603