PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Czas na kawę Perfetto w Twoim domu!

Czas na kawę Perfetto w Twoim domu!

Ekspresy do kawy Philips Saeco z linii Xelsis, Exprelia, Syntia i Intelia zostały wyróżnione certyfikatami jakości, które są nadane przez Centro Studi Assaggiatori Italian Tasters. Produkty te zostały docenione przez prawdziwych ekspertów.

Philips Saeco - wyjątkowa przyjemność dla wszystkich zmysłów.

Saeco, od swojego powstania w roku 1981, wprowadza wiele innowacji, tak aby osiągnąć rezultaty, które zachwycą wszystkie zmysły. Obecnie firma robi jeszcze więcej w celu wyprodukowania produktów idealnie przygotowujących kawę. Philips Saeco jest pierwszą firmą, która ma wprowadzone wewnętrzne procedury jakościowe, przez co mamy gwarancję jakości i smaku w każdej filiżance kawy. Ekspresy Intelia, Syntia, Syntia Cappuccino, Exprelia, Xelsis są pierwszymi na świecie automatycznymi ekspresami do użytku domowego, które otrzymały certyfikat Espresso Perfetto przyznanym przez Centro Studi Assaggiatori – Italian Tasters. Jest to doświadczony instytut z Włoch zajmujący się analizą sensoryczną. Ponadto ekspresy otrzymały certyfikat certyfikat Espresso & Cappuccino Perfetto.

Firma oferuje szeroką gamę produktów, które uwzględniają zróżnicowane potrzeby konsumentów. Począwszy od prostych ekspresów Xsmall po linię Xelsis, dostosowującą smak kawy do indywidualnych upodobań. Nasze ekspresy pełnią funkcję domowego baristy, dzięki któremu z każdą filiżanką dzień po dniu użytkownik odkrywa aromatyczny świat espresso.

Philips Saeco Xelsis

6 profili użytkownika .100% przyjemności dla każdego.

Ekspresy Philips Saeco Xelsis pozwalają zapisać do 6 różnych profili użytkownika, gdzie każdy z nich może zapamiętać 9 napojów dostosowanych do indywidualnych preferencji. Interfejs jest dynamiczny i multimedialny co zapewnia maksymalną wygodę, a mleczna pianka przygotowywana jest automatycznie. Ekspresy Xelsis są po prostu jak najlepszy domowy barista.

Modele:

 • Philips Saeco Xelsis INOX HD8944/09 - 6 799 PLN
 • Philips Saeco Xelsis Class Black HD8943/19 - 6 199 PLN
 • Philips Saeco Xelsis Class White HD8943/29 - 6 199 PLN

Philips

Philips Saeco Exprelia

Ulubiona kawa w mgnieniu oka.

Philips Saeco Exprelia to produkt pozwalający natychmiast przygotować każdy rodzaj kawy. Espresso, długa kawa, cappuccino i jeszcze specjalny przycisk do dodatkowych napojów – wystarczy wybrać, by już po chwili rozkoszować się ulubionym napojem. Funkcja wybierania napojów za pomocą dedykowanych przycisków sprawia, że prawdziwa włoska kafejka znajduje się w zasięgu ręki. Wystarczy wybrać napój, by natychmiast cieszyć się jego smakiem – wraz ze swoją Exprelią.

Modele:

 • Philips Saeco Exprelia Stainless Steel Silver HD8856/09 - 4 899 PLN
 • Philips Saeco Exprelia Black HD8854/09 - 4 499 PLN

  Philips

  Philips Saeco Syntia Cappuccino

  Stylowy wygląd. Pyszne cappuccino.

Syntia Cappuccino to doskonały produkt, dla wszystkich lubiących kawę z mleczną pianką. Kremowe cappuccino można przygotować wciskając tylko jeden przycisk. Ekspres wygląda stylowo a obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej wysokiej jakości.

Modele

 • Philips Saeco Syntia Cappuccino HD8838/09 - 3 499 PLN

Philips Saeco Syntia

Niewielki i stylowy ekspres doskonałej jakości.

Philips Saeco Syntia to ekspres o niewielkich rozmiarach, niezwykle elegancki i wydajny. Wykonany jest z wysokiej klasy materiałów.

Modele:

 • Philips Saeco Syntia Stainless Steel HD8837/09 - 2 999 PLN
 • Philips Saeco Syntia Class Black HD8836/19 - 2 899 PLN
 • Philips Saeco Syntia Class White HD8836/29 - 2 899 PLN
 • Philips Saeco Syntia Focus HD8833/19 - 2 199 PLN

  Philips

  Philips Saeco Intelia

  Inteligentne funkcje – idealna przyjemność.

Philips Saeco Intelia posiada intuicyjny kolorowy interfejs, dzięki któremu łatwo można przygotować ekspresso oraz wyrafinowane kawy z mleczną pianką.

Modele:

 • Philips Saeco Intelia Class Silver HD8752/49 - 2 699 PLN
 • Philips Saeco Intelia Focus Black HD8751/19 - 2 099 PLN
blog comments powered by Disqus
Czas na kawę Perfetto w Twoim domu!