PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Zaproś muzykę do domu z Nokia MD-310

Zaproś muzykę do domu z Nokia MD-310

Firma Nokia, w ramach poszerzania swojej oferty akcesoriów wprowadziła nowy bezprzewodowy odbiornik MD-310. Jest to produkt który umożliwia wysyłanie muzyki do stacjonarnego zestawu stereo lub kina domowego prosto z telefonu komórkowego. Transmiter posiada moduł Bluetooth, a także gniazdo jack 3,5 mm, przez co sprzęt jest kompatybilny z każdym zestawem audio. Produkt wykorzystuje technologię zbliżeniową NFC. MD-310 będzie w sprzedaży od października w cenie około 199 złotych.

Nokia MD-310 to odbiornik zapewniający najwyższej jakości dźwięk przesyłany z telefonu do innego sprzętu Bluetooth. Pozwala on na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki na domowym zestawie stereo. Transmisja strumieniowa pozwala słuchać muzyki w promieniu do 100 metrów od telefonu, dzięki takiemu rozwiązaniu można swobodnie przemieszczać się po mieszkaniu.

 Nokia MD-310

W celu słuchania muzyki z telefonu, wystarczy podłączyć do zestawu audio transmiter MD-310 wykorzystując gniazdo 3,5 mm oraz połączyć urządzenie z telefonem poprzez Bluetooth lub NFC (jeżeli telefon posiada tą technologię). Utwory możemy odtwarzać i słuchać w domowym centrum rozrywki, nie używając kabli. Technologia aptX, gwarantuje wysoką jakość muzyki z telefonu, porównywalną jakościowo do dźwięku z płyt CD.

 Nokia MD-310

Odbiornik Nokia pozwala transmitować muzykę nie tylko z telefonu komórkowego, ale odtwarzaczy muzycznych, notebooków i innych urządzeń, które posiadają łączność Bluetooth 3.0.

blog comments powered by Disqus
Zaproś muzykę do domu z Nokia MD-310