PODPOWIEDZI:

myPhone 2070 ROSE – niezłe „ciacho”!

myPhone 2070 ROSE –  niezłe „ciacho”!

Przyjazna dla użytkowników seria telefonu myPhone Simple Life została rozszerzona o kolejny interesujący produkt. Najnowszy telefon od myPhone posiada elegancką i subtelną klapkę. myPhone 2070 ROSE został wyposażony we wszystkie cechy, które posiadają inne produkty z tej serii. Telefon ma czytelny wyświetlacz, duże klawisze oraz nieskomplikowane menu. W porównaniu ze swoimi poprzednikami telefon posiada niebanalny, nowoczesny design, który wyróżnia go na tle większości innych produktów tej kategorii. myPhone 2070 ROSE jest telefonem który może stanowić nieodzowny atrybut dla eleganckiej kobiety.

Obudowa telefonu myPhone 2070 ROSE jest dostępna w wersji czarnej i czerwonej. Została ona wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych o podwyższonej wytrzymałości. Czerwona wersja telefony została pokryta metalicznym lakierem, co zostanie szczególnie docenione przez kobiety lubiące estetycznie wyglądające przedmioty. Taki telefon jest bardzo elegancki i stanowi doskonały dodatek do każdej kreacji.

myPhone 2070 ROSE

myPhone 2070 ROSE

myPhone 2070 ROSE oprócz ciekawego wyglądu posiada wszystkie cechy które powinien mieć współczesny telefon. Telefon poza intuicyjną obsługą połączeń głosowych, pozwala również wysyłać wiadomości MMS i SMS oraz robić zdjęcia za pomocą wbudowanego aparatu. W telefonie wbudowany jest tuner radiowy. Możemy także słuchać muzyki i oglądać materiały video prosto z karty pamięci. Wszystkie funkcje w telefonie obsługujemy za pomocą dużych klawiszy i wyświetlacza o przekątnej 2,2 cala. Klawisze telefonu są "mówiące" w przypadku wybierania numeru. Na tylnej obudowie znalazł się definiowany klawisz skrótu, który włącza jedną z wybranych funkcji.

myPhone 2070 ROSE

myPhone 2070 ROSE debiutuje na rynku w doskonałej porze. Może to być dobry produkt w ramach świątecznego prezentu dla eleganckiej mamy lub babci.

Telefon objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 24-miesięczną w procedurze door-to-door. Planowana data wprowadzenia myPhone 2070 ROSE do sprzedaży - 15 listopada 2011 r. Sugerowana cena detaliczna oraz szczegółowa specyfikacja techniczna podane zostaną w dniu premiery.

myPhone 2070 ROSE

blog comments powered by Disqus
myPhone 2070 ROSE – niezłe „ciacho”!