PODPOWIEDZI:

Ekologiczne nawyki dzięki sortownikom Franke

Ekologiczne nawyki dzięki sortownikom Franke

Koniecznością powoli się staje sortowanie odpadków produkowanych w gospodarstwach domowych. Jest to nawyk godny naśladowania i coraz popularniejszy w naszym społeczeństwie. Ciągle rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że coraz większa liczba osób sortuje w domu odpadki. Segregując śmieci mamy możliwość częściowego odzyskania surowców, głównie wykorzystywanych do produkcji opakowań jednorazowych.

Pozytywny nawyk jakim jest segregacja śmieci pozwala ograniczyć zajęte obszary przez wysypiska. Dzięki recyklingowi pusta butelka po wodzie czy kubeczek po jogurcie ma szansę na drugie życie. Skuteczność segregacji odpadków w domu, wiąże się z nie dodawaniem kolejnych obowiązków domownikom i wiąże się z niezajmowaniem miejsca w gospodarstwie. Dlatego też firma Franke, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, proponuje praktyczne systemy do sortowania odpadków, które mieszczą się w standardowej zabudowie kuchennej.

Franke Trolley Vario 60 to sortownik, który został przeznaczony do szafek posiadających wysuwany front o szerokości 60 cm. Zestaw pozwala na sortowanie trzech rodzajów odpadków, które są produkowane w gospodarstwach domowych. Franke Trolley Vario 60 składa się z jednego pojemnika o pojemności 18 litrów oraz 2 pojemników 8 litrowych. Dodatkowo komplet można uzupełnić o pokrywę do pojemników w kolorze szarym lub zielonym. Praktyczne klipsy w czterech kolorach pozwalają szybko rozpoznać przeznaczenie danego pojemnika.

sortownik franke

Franke Trolley Vario to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy w trosce o środowisko podejmują się regularnego sortowania śmieci.

W ofercie Franke znajdują się także inne systemy sortowania odpadków dostosowane do montażu w szafkach od 30 do 90 cm oraz w zabudowie narożnej.

Cena zestawu Trolley Vario 60: 603,91 zł. brutto

blog comments powered by Disqus
Ekologiczne nawyki dzięki sortownikom Franke