PODPOWIEDZI:

Tani Dual SIM receptą na kryzys - myPhone 3020 BUENO

Tani Dual SIM receptą na kryzys - myPhone 3020 BUENO

myPhone 3020 BUENO to nowy telefon Dual SIM przedstawiony przez tego znanego producenta. Główną zaletą wchodzącego do sprzedaży telefonu jest posiadanie wielu ciekawych funkcji i atrakcyjna cena. Produkt jest odpowiedzią na dostępne na rynku tanie, ale ubogie telefony Dual SIM.

myPhone 3020 BUENO mimo niskiej ceny jest ciekawie wyposażony, patrząc na konkurencyjne telefony tej kategorii. Telefon posiada wyświetlacz TFT o wielkości 1,8 cala. Znajdziemy w nim również odtwarzacz audio i video, radio, dyktafon, Bluetooth. Produkt obsługuje karty microSD, zwiększając tym samym jego funkcjonalność.

myPhone 3020 BUENO zainteresuje wszystkie te osoby które poszukują poręcznego, taniego i zarazem funkcjonalnego produktu.

myPhone 3020 BUENO

Telefon, poprzez prowadzenie badań fokusowych, będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Znajdziemy więc wersję czarną, biało niebieską i czarno żółtą. Obudowa telefonu zrobiona została z tworzyw sztucznych o wysokiej jakości.

myPhone 3020 BUENO

Telefon posiada baterię litowo-jonową, której pojemność wynosi 650mAh. Daje to możliwość prowadzenia do 4 godzin rozmów i do działania telefonu przez 7 dni w stanie czuwania.

myPhone 3020 BUENO można kupić już za 149 złotych, bez żadnych zobowiązań i bez blokady SIMLOCK. Objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

blog comments powered by Disqus
Tani Dual SIM receptą na kryzys - myPhone 3020 BUENO