PODPOWIEDZI:

Podaruj najbliższym przejażdżkę ze Stigiem

Szybki spis treści:
Podaruj najbliższym przejażdżkę ze Stigiem

Najbliższy weekend to ostatni moment na zrobienie mikołajkowych zakupów prezentowych. Często wybierając się po prezent w ostatniej chwili nie mamy pomysłu na coś wyjątkowego. Z pomocą może przyjść TomTom, który zadbał o to aby wszyscy automaniacy mogli dostać wymarzony prezent TomTom Go LIVE Top Gear edition. Jest to edycja limitowana dla wszystkich fanów programu TopGear. Daje ona kombinację wskazówek Jeremy’ego Clarkson’a, kombinację trybu Stiga oraz użyteczne miejsca wyselekcjonowane przez TopGear takie jak tory wyścigowe.

Limitowana edycja nawigacji TomTom zawiera różne dodatki jak zdjęcia pokazujące się przy włączaniu i wyłączaniu nawigacji oraz nowe ikony samochodów. Mamy do wyboru tryb Stiga, wtedy nawigacja będzie milczeć lub możemy wybrać kojący głoś Jeremiego Clarksona.

Model ten został wyposażony w usługę LIVE oraz innowacyjną technologię HD Traffic. Pozwala ona przeprowadzić kierowcę omijając uliczne korki.

Limitowana edycja TomTom Top Gear edition, jest wyjątkowa tym bardziej, że firma TomTom, Jeremy Clarkson, jak i BBC zrzekły się dochodu z jej sprzedaży na rzecz fundacji BBC dla dzieci w potrzebie na całym świecie.

Dla wszystkich którzy chcą dać prezent najbliższej osobie a chcą uniknąć świątecznego tłoku w sklepach, TomTom przygotował najnowszą wersję aplikacji TomTom 1.9, którą możesz przesłać na iPhone’a.

TomTom Top Gear edition

Aplikacja TomTom dedykowana dla telefonów iPhone została również zoptymalizowana pod tablety iPad. Aplikacja pozwala w pełni wykorzystać zalety większego ekranu tabletu. Co więcej, ta wersja aplikacji jest kompatybilna z najnowszą wersją systemu iOS5.

Do aplikacji można dokupić również usługi dodatkowe takie jak HD Traffic czy wyjątkowe głosy, taki jak Homer Simpson, Darth Vader czy Yoda. Wybierz głos najbardziej odpowiadający bliskiemu Tobie automaniakowi.

Przybliżone ceny

  • TomTom Top Gear Edition – 799 PLN
  • Aplikacja TomTom Polska jest dostępna w cenie: 49,99€
  • Aplikacja TomTom Europa Wschodnia jest dostępna w cenie: 59,99 €
  • Aplikacja TomTom Europa jest dostępna w cenie: 79,99€
blog comments powered by Disqus
Podaruj najbliższym przejażdżkę ze Stigiem