PODPOWIEDZI:

Cztery przedświąteczne promocje od myPhone!

Cztery przedświąteczne promocje od myPhone!

Firma myPhone zaprezentowała ciekawą promocję, która idealnie pasuje na prezent gwiazdkowy dla najbliższej osoby. Specjalną ofertą zostały objęte cztery telefony, do których dodano interesujące dodatki.

Telefon myPhone 1055 będzie oferowany ze stacjonarną bazą ładującą. Jest to telefon wywodzący się z serii myPhone Simple Life. Został stworzony on z myślą o seniorach dzięki czemu jest łatwy w obsłudze. Telefon posiada duże klawisze, kontrastowy ekran oraz intuicyjne w obsłudze menu. W promocji został on wyposażony w stacjonarną bazę. Upraszcza ona proces ładowania telefonu, a użytkownik szybko przyzwyczaja się do odkładania na nią telefonu po rozmowie. Sugerowana cena detaliczna zestawu - 199 złotych.

myPhone 1055

Kolejnym produktem w promocji jest zestaw myPhone 1070 CHIARO z gustownym, skórzanym pokrowcem. Model tego telefonu jest liderem w rankingach sprzedaży w tej kategorii produktów. Jest on dostępny w 10 krajach Europy oraz w Izraelu. W promocji świątecznej razem z eleganckim pokrowcem telefon będzie w cenie 249 złotych.

myPhone 1070 CHIARO

Trzecim produktem w promocji jest myPhone 6500 METRO - do którego dodano kartę pamięci o pojemności 2GB. Telefon idealnie spisze się w codziennej intensywnej pracy oraz przy relaksie słuchając np. muzyki. Telefon obsługuje dwie karty SIM jednocześnie. Posiada on duży ekran o przekątnej 2,4 cala. Po dodaniu karty pamięci microSD, zestaw zawiera praktycznie wszystkie akcesoria niezbędne podczas zwyczajnego użytkowania. Sugerowana cena detaliczna zestawu to 319 złotych.

myPhone 6500 METRO

Czwartym telefonem w promocji jest myPhone 9025TV MOON. Produkt jest najczęściej kupowanym w Polsce telefonem z Dual Simem. Posiada on klawiaturę QWERTY oraz odbiornik TV. W okresie przedświątecznym dostępny będzie w niezwykle atrakcyjnej sugerowanej cenie detalicznej - 299 złotych. 

Wszystkie trzy telefony objęte są 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door, dodatkowo modele 1055 RETTO i 1070 CHIARO mają wydłużony okres gwarancyjny o jeszcze jeden rok zwykłej gwarancji. Czas trwania wszystkich wymienionych promocji - do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

myPhone 9025TV MOON

blog comments powered by Disqus
Cztery przedświąteczne promocje od myPhone!