PODPOWIEDZI:

Jedyna suszarka, która czyści się sama

Jedyna suszarka, która czyści się sama

Siemens wprowadza suszarkę posiadającą pompę ciepła blue Therm. Pozwala ona zużyć o 50 procent mniej energii niż wskazuje limit określony dla sprzętu pracującego w klasie energetycznej A. Jest to jedyna suszarka kondensacyjna na świecie, która potrafi sama czyścić swój kondensator kilka razy podczas suszenia. Daje to duży komfort oraz pozwala na zredukowanie zużycia poziomu energii przez cały okres jej żywotności.

Suszarka kondensacyjna jak wskazuje na to nazwa posiada kondensator utrzymujący zużycie energii na niskim poziomie. Siemens w przeciwieństwie do konkurencji proponującej zestawy filtrów, oferuje samoczyszczący kondensator. W każdym cyklu suszenia kilkukrotnie się on przepłukuje. W rezultacie daje to mniejszy nakład pracy przy konserwacji urządzenia i czysty kondensator o niezmiennie wysokiej energooszczędności.

50% bardziej oszczędna niż sprzęt klasy A

Suszarka kondensacyjna blueTherm marki Siemens jest jedną z najoszczędniejszych suszarek na świecie. Aby wysuszyć 7 kg bawełny która została odwirowana wcześniej z prędkością 1400 obr/min potrzebuje jedynie 1,45 kWh energii oraz 128 minut. Daje to rezultat o 50 procent mniejszy niż wynosi limit ustalony dla suszarek klasy efektywności energetycznej A.

siemens

Oszczędza energię, nie szczędząc własnego wysiłku

Suszarka kondensacyjna posiada bęben z systemem softDry, który chroni maksymalnie tkaniny. Eliminuje on wahania temperatury i utrzymuje strumień powietrza na tym samym poziomie. Suszarka posiada bogatą liczbę programów np. z delikatnością działa specjalna funkcja „outdoor”, która ubrania takie jak kurtki sportowe czy kombinezony narciarskie suszy niezwykle ostrożnie, nie niszcząc tkanin.

Stale niska temperatura pozwala wysuszyć różną odzież bez narażania jej na uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą. BlueTherm marki Siemens jest kamieniem milowym ekologicznego komfortu.

blog comments powered by Disqus
Jedyna suszarka, która czyści się sama