PODPOWIEDZI:

Okap Franke Bridge: funkcjonalność i niebanalne wzornictwo

Okap Franke Bridge: funkcjonalność i niebanalne wzornictwo

Okap kuchenny jest to urządzenie od którego w głównej mierze zależy komfort pracy w kuchni a także odpoczynek w salonie, kiedy kuchnia łączy się z naszą strefą dzienną. Komfort pracy gwarantuje nowy okap kuchenny Franke Bridge.

Franke Bridge to okap kuchenny charakteryzujący się wysoką wydajnością pracy. Okap wyposażono w 17 biegów oraz bieg intensywny osiągający maksymalną wydajność na poziomie 840m3/h. Model posiada zaawansowaną technologię SIL-K (Silent-Key), która sprawia że okap jest bardzo cichy.

Franke Bridge

Franke Bridge ma obudowę wykonaną ze szkła, które zintegrowano z panelem ściennym. Produkt dostępny jest w kolorze białym i czarnym. Połączenie najwyższej jakości stali szlachetnej ze szkłem daje szerokie możliwości aranżacyjne. Materiały z których wykonano okap są wyjątkowo trwałe i dobrze komponują się z kuchenną zabudową oraz innymi elementami wyposażenia kuchni jak zlewozmywak czy armatura.

Okap Franke Bridge, zaprojektowany z myślą o osobach ceniących funkcjonalność i niebanalne wzornictwo, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Cena 6499 zł.

blog comments powered by Disqus
Okap Franke Bridge: funkcjonalność i niebanalne wzornictwo