PODPOWIEDZI:

Para na naturalny smak

Para na naturalny smak

Zima jest ciężkim okresem dla wszystkich osób które dbają o swoją figurę. Przez to, że dni są krótkie chodzenie na fitness czy siłownię staje się trudne, a liczba sezonowych produktów jest znacznie mniejsza. Patrząc od drugiej strony jest to czas w którym możemy przezwyciężyć zimową nudę, wybierając rozwiązania które się sprawdziły. Wszyscy lekarze twierdzą, że najlepszym sposobem na dietetyczne jedzenie jest gotowanie na parze. Dzięki firmie MPM już dziś możemy korzystać ze wszystkich zalet tego rozwiązania.

Parowar CJ-916 to produkt który jest odpowiedzią na potrzebę zdrowego odżywiania się. Dzięki wysokim temperaturą możemy się cieszyć z naturalnego smaku warzyw i owoców przygotowanych w parowarze i to wszystko bez grama tłuszczu. Gotowanie na parowarze pozwala zachować składniki mineralne bez konieczności dodawania pustych kalorii. Łączna pojemność parowaru wynosi ponad 9 litrów. Pozwala to przygotować wiele lekkostrawnych potraw w jednym czasie. Parowar od MPM posiada funkcję TIMER, która pozwala na zaplanowanie automatycznego uruchomienia urządzenia, nawet jak minie 13 godzin od jego nastawienia. Pozwoli to między innymi zapewnić dzieciom ciepły obiad po ich powrocie ze szkoły bez obawy o to, iż będą same musiały zajmować się gotowaniem. Dodatkowa funkcja KEEP WORM utrzymuje stałą temperaturę potrawy po jej przyrządzeniu.

CJ-916

Parowar CJ-916 to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Oprócz przygotowywania zdrowych potraw, produkt pozwala również wysterylizować butelki co szczególnie ucieszy wszystkich rodziców dbających o rozwój swoich pociech. Produkt posiada wyświetlacz LCD, który dostarczy nam niezbędnych informacji dotyczących czasu działania i wybranej opcji gotowania. Parowar ma przezroczyste pojemniki które pozwalają na wgląd w stopień przygotowania potrawy oraz zapewnia pełną kontrolę nad całym procesem obróbki termicznej. Dzięki obudowie INOX parowar wygląda estetycznie i jest łatwy do utrzymania w czystości.

blog comments powered by Disqus
Para na naturalny smak