PODPOWIEDZI:

Funkcjonalność i styl - nowa linia kuchenek mikrofalowych od Samsung

Funkcjonalność i styl - nowa linia kuchenek mikrofalowych od Samsung

Firma Samsung zaprezentowała nowe modele kuchenek mikrofalowych przeznaczonych pod zabudowę. Produkty te łączą ze sobą ciekawe wzornictwo z praktycznymi rozwiązaniami. Mikrofalówki posiadają elegancki wygląd oraz różnorodność funkcji, które dobrze wpisują się w potrzeby nowoczesnej kuchni.

Sprzęty pod zabudowę są zwykle inwestycją na wiele lat, dlatego ważne jest dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Mikrofalówki Samsung FG87SUST i FG88SUST to produkty o pojemności 23 litrów, odporne na wszelkie zarysowania. Posiadają obudowę ze stali nierdzewnej. Kolejny model mikrofalówki FG87SUB został wykończony czarnym szkłem. Jest do doskonała propozycja dla wszystkich lubiących niestandardowy design w kuchni.

Prezentowane kuchenki mikrofalowe zostały wyposażone w wyświetlacz LED w kolorze niebieskim ,który ułatwia nawigację i pozwala szybko wybrać odpowiedni program oraz tryb przygotowywanego posiłku. Do wyboru jest między innymi program gotowania, podgrzewania oraz możliwość opiekania „na chrupko” z użyciem specjalnego talerza (tzw. Crusty Cook). Poza tym kuchenki wyposażone są w standardowe tryby m.in. mikrofali, grilla i ich kombinacji. Program Power Defrost umożliwia natomiast rozmrażanie potraw i gotowych produktów w wyjątkowo krótkim czasie.

 linia kuchenek mikrofalowych od Samsung

Nowe kuchenki do zabudowy zostały wyposażone w ceramiczne wnętrze, które pozwala przygotować zdrowe i smaczne posiłki. Komora pokryta emalią ceramiczną ma właściwości antybakteryjne, co zapewnia higienę niezbędną podczas przygotowywania posiłków. Potwierdziły to testy przeprowadzone przez niezależny niemiecki instytut LGA. Ściany komory kuchenek są bardzo gładkie co pozwala szybko i bez problemu usunąć resztki tłuszczu czy oleju. Emalia ceramiczna jest też bardzo trwała - wykazuje aż 7-krotnie wyższą odporność na zarysowania i rdzę w porównaniu z powierzchnią stosowaną w innych kuchenkach i nie odbarwia się nawet w wyniku intensywnego użytkowania kuchenki. Technologia, którą zastosowano nie absorbuje wilgoci ani zapachów. Dzięki temu aromaty nie przenikną do następnych posiłków.

Klienci, którzy nie są miłośnikami grillowanych dań i potrzebują standardowej mikrofalówki, będą zadowoleni z czwartego modelu FW87SUST. Produkt wyposażono w funkcję szybkiego rozmrażania oraz odgrzewania. Dodatkowo kuchenka posiada program Power Steam umożliwiający zdrowe gotowanie na parze w specjalnie przeznaczonym do tego celu naczyniu.

blog comments powered by Disqus
Funkcjonalność i styl - nowa linia kuchenek mikrofalowych od Samsung