PODPOWIEDZI:

Trasa Bezpieczna w AutoMapie!

Trasa Bezpieczna w AutoMapie!

Automapa wprowadziła do swoich map nową ciekawą opcję, która pozwala wybrać trasę specjalnie przeznaczoną dla kierowców, którzy dbają szczególnie o swoje bezpieczeństwo na drodze i spokój podczas podróży.

Trasa Bezpieczna jest rekomendowana dla wszystkich osób które cenią sobie spokój podróży i jej bezpieczeństwo. Podczas wyznaczania Trasy Bezpiecznej AutoMapa wybiera drogi posiadające najwyższą kategorię i unika dróg najgorszych jakościowo.

„- Trasa Bezpieczna doskonale sprawdzi się w warunkach zimowych. Bardzo często na drogach niższych kategorii zalegają w tym czasie duże ilości śniegu a kierowcy zmagają się ze śnieżnymi koleinami. Trasa Bezpieczna prowadząc dobrze utrzymanymi drogami pozwala kierowcy na zachowanie spokoju podczas podróży.” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Trasa Bezpieczna

Trasa Bezpieczna jest wspierana przez system AutoMapa Traffic, który umożliwia omijanie korków i innych nietypowych problemów na drodze. Technologia LiveDrive! wyznacza drogę przejazdu o najkrótszym czasie dotarcia do celu unikając ryzykownych odcinków przy złych warunkach pogodowych.

Również serwis Targeo.pl pomaga zwiększyć poziom spokoju podczas podróży. Użytkownicy AutoMapy mogą zaplanować swoją trasę, sprawdzić aktualną sytuację drogową, stopień zakorkowania ulic oraz prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień. Trasa Bezpieczna dostępna będzie już w zbliżającej się aktualizacji AutoMapy oznaczonej symbolem 6.10

blog comments powered by Disqus
Trasa Bezpieczna w AutoMapie!