PODPOWIEDZI:

Kuchenna klasa i styl

Kuchenna klasa i styl

Kuchnia to miejsce gdzie oprócz przygotowywania posiłków, skupia się życie całej rodziny. Ważne jest dlatego, żeby w kuchni znajdowały się funkcjonalne i estetycznie wykonane urządzenia. Firma MPM stworzyła idealne rozwiązanie, które zwróci uwagę osób przykładających wagę do wyglądu urządzeń oraz zastosowanych rozwiązań technologicznych.

Okap MPM-60-OV-09 został zaprojektowany, tak że jest funkcjonalny i posiada ciekawy wygląd. Produkt jest połączeniem lakierowanej stali z krystalicznym szkłem w kolorze czarnym. W okapie zastosowano materiały wysokiej jakości. Kolejną zaletą okapu jest intuicyjność jego obsługi. Produkt posiada podświetlane wskaźniki natężenia pracy, które zapewnią optymalne wykorzystanie dostępnej mocy. Okap firmy MPM doskonale usuwa nadmiar wilgoci oraz zapachów wypełniających pomieszczenie w trakcie gotowania, pieczenia i smażenia.

MPM-60-OV-09

Okap kuchenny wyposażono w aluminiowy filtr, pozwalający perfekcyjnie wyłapać i zatrzymać wszystkie cząsteczki tłuszczu. W dodatkowej opcji można produkt uzupełnić o filtr węglowy, który całkowicie pochłania dym tytoniowy i inne szkodliwe substancje. Okap wyposażono w oświetlenie o mocy 2x25W okaże się przydatny osobom, którą chcą mieć cały czas pełną kontrolę nad procesem przygotowywania dania.

blog comments powered by Disqus