PODPOWIEDZI:

myPhone 1030 HALO - telefon dostępny w Biedronce

myPhone 1030 HALO - telefon dostępny w Biedronce

12 stycznia Biedronka wprowadziła do sprzedaży telefon myPhone 1030 HALO. Ten reprezentant myPhone Simple Life, serii telefonów przyjaznych dla użytkownika, najczęściej używanych przez seniorów, dostępny jest w Biedronce w niezwykle atrakcyjnej cenie - 99 złotych!

Dziś, we wszystkich sklepach sieci Biedronka na terenie całego kraju, pojawił się w sprzedaży telefon myPhone 1030 HALO. To reprezentant serii myPhone Simple Life - telefonów o prostej funkcjonalności, przyjaznych dla użytkownika i bardzo łatwych w obsłudze. Urządzenia z tej serii szczególnie chętnie kupowane są przez i dla użytkowników w dojrzałym wieku, którym zależy na prostocie obsługi i jedynie podstawowych funkcjach, których oczekują od telefonu. Są idealnym prezentem z okazji zbliżających się świąt: Dnia Babci i Dnia Dziadka.

myPhone 1030 HALO

myPhone 1030 HALO wyposażony został w duże, czytelnie opisane klawisze oraz kontrastowy, bursztynowy wyświetlacz. Są to niezwykle ważne zalety tego telefonu dla każdego, kto ma problemy ze wzrokiem. Wielu takich użytkowników poradzi sobie z obsługą myPhone 1030 bez użycia okularów, szczególnie, że telefon ma tzw. mówiącą klawiaturę - przy wybieraniu numeru usłyszymy głosowe potwierdzenie, który klawisz właśnie wcisnęliśmy. Podstawowa funkcjonalność przenosi się na proste, intuicyjne menu, z którym poradzi sobie każdy.

Telefon wyposażony jest w funkcję SOS. Po naciśnięciu pomarańczowego przycisku z tyłu obudowy, telefon włączy sygnał alarmowy, mogący np. odstraszyć ewentualnego intruza. myPhone 1030 następnie wysyła alarmową wiadomość SMS na pięć wcześniej zdefiniowanych numerów telefonu, a potem łączy się z nimi w trybie głośnomówiącym.

myPhone 1030 HALO

W myPhone 1030 HALO znajdziemy kilka dodatkowych udogodnień. I tak blokada klawiatury w tym modelu obsługiwana jest za pomocą suwaka z boku obudowy. Podobnym włącznikiem włączana jest diodowa latarka, a z boku obudowy znajdziemy również włącznik odbiornika radiowego oraz klawisze głośności. Urządzenie posiada kalkulator oraz alarm.

myPhone 1030 HALO wyposażony jest w baterię o pojemności 800 mAh. Pozwala ona na działanie telefonu w stanie czuwania do 13 dni lub na przeprowadzenie do 4,5 godziny rozmów. Telefon ten, jak każdy przedstawiciel serii myPhone Simple Life, objęty jest 3-letnią gwarancją producenta (w tym 24 miesiące w procedurze door-to-door).

Sugerowana przez producenta cena detaliczna myPhone 1030 HALO to 159 złotych. Teraz, w sieci Biedronka, kosztuje tylko 99 złotych!

blog comments powered by Disqus
myPhone 1030 HALO - telefon dostępny w Biedronce