PODPOWIEDZI:

Ranking Zabawek Dla Najmłodszych - Co Kupić Maluchowi Pod Choinkę?

  Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
  1IMC Blu BluIMC Blu Blu241 zł
  2SMILY Symulator kierownicaSMILY Symulator kierownica88 zł
  3VTECH Globus Małego PilotaVTECH Globus Małego Pilota193 zł
  4VTECH Laptop Małego OdkrywcyVTECH Laptop Małego Odkrywcy133 zł
  Ranking Zabawek Dla Najmłodszych - Co Kupić Maluchowi Pod Choinkę?

  Wybór zabawki dla malucha może nie być łatwy, prawda? Wybraliśmy dla Was cztery naszym zdaniem fantastyczne zabawki, które idealne są dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zobaczcie te propozycje już teraz!

  Dzieci bywają wybredne, ale dobrze przemyślana zabawka potrafi przyciągnąć je na długie godziny. Zbliżają się Święta i pewnie każdy maluch marzy o ciekawej zabawce. Poniżej nasze propozycje pod choinkę.

  Na pierwszym miejscu jest zabawka, która absolutnie nas zauroczyła. Chodzi o IMC Blu Blu. Ten sympatyczny delfinek jest lekki, ale za to całkiem spory. Reaguje np. na nasze głaskanie. Można go karmić i przygotowywać do snu. Takie rozwiązanie może przygotować nasze dziecko do opieki nad prawdziwym zwierzęciem.

  Druga pozycja to coś dla chłopca, który już od najmłodszych lat fascynuje się samochodami. Jest to bowiem SMILY Symulator kierownica. Taka zabawka uczy pierwszych cyfr, kolorów czy imion. Jest też odpowiednio wytrzymała i oferuje kilka bardzo ciekawych elementów.

  Pozostałe dwie pozycje to zabawki elektroniczne od uznanej marki VTECH. Na trzeciej lokacie umieściliśmy zabawkę, która naszą pociechę nauczy podstaw geografii w bardzo przyjemny sposób. Chodzi o VTECH Globus Malego Pilota, który będzie kopalnią wiedzy geograficznej i źródłem wspaniałej zabawy.

  Nie mogliśmy też zapomnieć o zabawkowych laptopach, które na rynku są od wielu lat, ale ciągle ewoluują. VTECH Laptop Malego Odkrywcy skrywa w sobie aż 30 zabaw edukacyjnych. Jest tu ekran LCD, klawiatura z wieloma przyciskami i myszka.

  Mamy nadzieję, że powyższe propozycje ukierunkują Was, co kupić dziecku pod choinkę ;)

  blog comments powered by Disqus
  Ranking Zabawek Dla Najmłodszych - Co Kupić Maluchowi Pod Choinkę?