PODPOWIEDZI:

Najlepsze CB Radia – Ranking TOP 10 Najpopularniejszych Modeli

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1President Teddy ASCPresident Teddy ASC287 zł
2Albrecht AE6110 ASQAlbrecht AE6110 ASQ226 zł
3Uniden PRO520XLUniden PRO520XL299 zł
4M-Tech Legend IIIM-Tech Legend III306 zł
5President Harry III ASCPresident Harry III ASC542 zł
6President Jimmy II ASCPresident Jimmy II ASC266 zł
7Midland Alan-109Midland Alan-109199 zł
8President Henry ASC ClassicPresident Henry ASC Classic387 zł
9Canva CB-278 ASQCanva CB-278 ASQ133 zł
Najlepsze CB Radia – Ranking TOP 10 Najpopularniejszych Modeli

CB radio to w dalszym ciągu podstawowy sposób na uniknięcie nieprzyjemności na drogach. Z łączności radiowej korzystają tysiące kierowców, dzieląc się na bieżąco informacjami na temat kontroli radarowych, wypadków czy poszukiwanych miejsc podróży. Jacy producenci są w tej chwili najpopularniejsi? Które urządzenia sprzedają się najlepiej? Odpowiadamy tym rankingiem.

Na pierwszym miejscu, co nie jest niespodzianką, znalazł President Teddy ASC czyli jeden z tańszych modeli marki. Dzięki niskiej cenie znajduje zainteresowanie wśród kierowców, którzy nie pokonują zawrotnych dystansów. W połączeniu z niedrogą anteną staje się dobrym towarzyszem codziennych dojazdów do pracy, lub wyjazdów na wakacje. Posiada podstawowe funkcje, lecz nie one, są tutaj najważniejsze. Głównym kryterium wyboru jest zapewne prestiż i rozpoznawalność marki.

Drugie miejsce należy do CB radia Albrecht AE6110 ASQ. Jego największą zaletą są niewielkie rozmiary, przez co idealnie nadaje się dla osób, które nie skarżą się na zbyt dużą ilość miejsca w kabinie. Z powodzeniem umieścimy go pomiędzy podłokietnikiem i fotelem, albo koło konsoli środkowej.

Na najniższym stopniu podium znalazł się Uniden PRO520XL. Sporą zaletą tego modelu jest funkcja filtra odszumiającego, dzięki któremu możemy otrzymać znacznie czystszy dźwięk. Ciekawostką jest funkcja tuby PA, zmieniająca CB radio w megafon, poprzez który możemy kogoś zawołać bez wychodzenia z samochodu.

Obserwujcie nasze rankingi, w których cyklicznie będziemy Was informować o najnowszych trendach na rynku. Mamy nadzieję, że pozwolą Wam odnaleźć się w niezliczonych propozycjach producentów i pomogą przy wyborze najlepszego modelu.

Ranking producentów

Nie jest tajemnicą, że prym na rynku wiedzie firma President. To właśnie do niej należy ok. połowa sprzedaży nowych urządzeń w Polsce. Silna, ugruntowana pozycja widoczna jest również w naszym rankingu, w którym możemy spotkać aż cztery modele tej firmy, w tym jeden na najwyższym stopniu podium. Pozostałe sześć miejsc zostało podzielonych przez następujące firmy: Albrecht, Uniden, M-Tech, Midland, Anytone i Canva. Jak widać, mimo silnego lidera, bitwa w kolejne miejsca w szeregu jest bardzo silna.

blog comments powered by Disqus
Najlepsze CB Radia – Ranking TOP 10 Najpopularniejszych Modeli