PODPOWIEDZI:

Najwydajniejsze Chłodzenia Notebooków! Nasze TOP 10 Pomoże w Najlepszym Wyborze

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Zalman ZM-NC3000UZalman ZM-NC3000U215 zł
2SilentiumPC Glacier NC400 Notebook CoolerSilentiumPC Glacier NC400 Notebook Cooler85 zł
3Modecom Silent Fan Cf15Modecom Silent Fan Cf1560 zł
4CoolerMaster NotePal U3 PlusCoolerMaster NotePal U3 Plus140 zł
5Pro-Tech X-Line (PK10)Pro-Tech X-Line (PK10)34 zł
6Modecom MC-CF13Modecom MC-CF1322 zł
7C.F.L Stolik Pod Laptopa + ChlodzenieC.F.L Stolik Pod Laptopa + Chlodzenie139 zł
8Omega Smart Table CzarnyOmega Smart Table Czarny49 zł
9Cooler Master Notepad Ergostand IIICooler Master Notepad Ergostand III148 zł
10Fellowes I-SpireFellowes I-Spire79 zł
Najwydajniejsze Chłodzenia Notebooków! Nasze TOP 10 Pomoże w Najlepszym Wyborze

Rynek urządzeń chłodzących, stolików i podstawek do notebooków jest szeroki jak pasmo Himalajów. Przy wyborze może Wam jednak pomóc nasz ranking najlepszych produktów w danej kategorii. Prezentujemy TOP 10 najlepszych chłodzeń do laptopów. Jedno jest pewne, dobrze wybrana podstawka zwiększy komfort pracy i zabawy i przedłuży życie każdego komputera przenośnego.

Przejdźmy do konkretów. Najlepszym modelem chłodzenia do notebooków ostatnich miesięcy jest Zalman ZM-NC3000U. Jest to potężne chłodzenie przeznaczone do dużych notebooków, nawet o przekątnej ekranu 17 cali. Dobra chłodzenie zapewnia duży wentylator o średnicy aż 220 mm, a jego obroty można dowolnie regulować. Dodatkowo podkładka została wyposażona w trzy porty USB!

Na drugim miejscu znalazł się model SilentiumPC Glacier NC400 Notebook Cooler. Jest to tańsze rozwiązanie niż to wcześniejsze, jednak również sprawdzi się doskonale w każdym 17 calowym notebooku. Glacier NC400 to podstawka chłodząca wykonana z wysokiej jakości tworzyw, która została wyposażona w wentylator o średnicy 200 mm oraz w dwustopniowy system regulacji obrotów.

Miejsce trzecie należy do modelu Modecom Silent Fan Cf15. Jest to tanie rozwiązanie, jednak nie dajcie się zwieść niskiej cenie. Ta podstawka świetnie ochłodzi nawet największe laptopy. Posiada możliwość uruchomienia jednego (140 mm), czterech (70 mm) lub pięciu wentylatorów, co daje optymalne chłodzenie w każdej sytuacji.

Ranking producentów

Jeżeli chodzi o listę najlepszych procentów chłodzenia do notebooków, mamy bardzo ciekawą i różnorodną listę, na której znaglały się tak samo Polskie, jaki zagraniczne marki. Trudno rozstrzygnąć, który producent został tym razem najbardziej doceniony przez Internautów. Na liście pojawiły się bowiem po dwa modele firmy Modecom – polskiego producenta szerokiej gamy sprzętu komputerowego, w tym zasilaczy, obudów, materiałów eksploatacyjnych, zestawów głośnikowych i chłodzenia i Cooler Master – amerykańskiego producenta obudów komputerów, wentylatorów komputerowych, radiatorów i elementów chłodzących.

Modecom zajął jednak wyższe miejsca w rankingach produktów, dlatego zdobywa pierwsze miejsce. Zaraz zanim jest oczyśćcie Cooler Master.

Miejsce trzecie jest problematyczne. Każda inna firma pojawiła się w naszym TOP 10 tylko raz. Najwyżej jest jednak Zalman, znany i ceniony producent sprzętu komputerowego i akcesoriów. Warto dodać, że to ich chłodzenie zajęło zaszczytne, pierwsze miejsce.  

blog comments powered by Disqus
Najwydajniejsze Chłodzenia Notebooków! Nasze TOP 10 Pomoże w Najlepszym Wyborze