PODPOWIEDZI:

TOP 10 Sanek i Ślizgaczy – Wybieramy Najlepsze Sanki dla Twojego Dziecka

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Kimet Sanki DrewnianeKimet Sanki Drewniane149 zł
2Grand Tako z pchaczemGrand Tako z pchaczem114 zł
3Kimet Sanki MetaloweKimet Sanki Metalowe39 zł
4Piccolino Sanki z KołkamiPiccolino Sanki z Kołkami359 zł
5Plastkon Sanki DrewnianePlastkon Sanki Drewniane104 zł
6Baby Merc Sanki z BudkaBaby Merc Sanki z Budka329 zł
7Hamax Baby BobHamax Baby Bob98 zł
8Prosperplast Sanki RaceProsperplast Sanki Race21 zł
9Hamax Nartosanki Sno BladeHamax Nartosanki Sno Blade249 zł
TOP 10 Sanek i Ślizgaczy – Wybieramy Najlepsze Sanki dla Twojego Dziecka

Zima nieodłącznie kojarzy się ze wszystkim, na czym można zjeżdżać ze stoku. Dziś skupimy się na sankach i ślizgaczach. Wybraliśmy 10 popularnych modeli o różnych funkcjach i konstrukcjach. Znajdziesz zarówno klasyczne sanki drewniane, jak i plastikowe ślizgacze czy nartosanki. Choć całość ubrana jest ranking, tak naprawdę nie ma wygranych lub przegranych. Najlepsze sanki to te, które najbardziej odpowiadają Twojemu dziecku.

Szukasz wytrzymałych i sprawdzonych sanek w rozsądnej cenie? Pierwsze miejsce naszego rankingu jest dla Ciebie. Zajmują je metalowe sanki Piccolino Adbor. Posiadają oparcie, pas bezpieczeństwa i poręcz do pchania. Co ciekawe, wytrzymują obciążenie 100 kg, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zabawom oddali się także dorośli.

Piccolino Adbor

Na drugim miejscu znajdziemy drewniane sanki częstochowskiej firmy Kimet. Co tu dużo mówić – drewniana klasyka gatunku. Bardzo prawdopodobne, że w dzieciństwie miałeś identyczne.

Kimet

Trzecie miejsce – Tako Grand z pchaczem. Wykonane są z metalu, posiadają bukowe siedzisko i wygodną poręcz do pchania. Płozy położone są pod kątem, co eliminuje znaną z sanek drewnianych wywrotność.

Tako Grand

Przepisów na najlepsze sanki jest wiele. Przed zakupem musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, więc zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem zakupowym. Wyjaśnimy czym różnią się poszczególne konstrukcje sanek i które z nich będą najlepsze dla Twojej pociechy.

Ranking producentów

Renomowani producenci sanek, owszem, istnieją, ale nie moglibyśmy się skupiać wyłącznie na nich. Dlaczego? Powodem jest cena ich produktów. Są drogie, a przecież doskonale wiemy, że na budżetowych sankach typu „no name” można bawić się równie dobrze. Dużo ważniejsza od marki jest jakość wykonania. Jakie firmy znajdziemy w dzisiejszym rankingu? Są to: Piccolino, Kimet, Hamax, Tako, Plastkon, Baby Merc i Prosperplast. Trzy pierwsze pojawiają się z dwoma modelami sanek.

blog comments powered by Disqus
TOP 10 Sanek i Ślizgaczy – Wybieramy Najlepsze Sanki dla Twojego Dziecka