PODPOWIEDZI:

Deski Snowboardowe – Na Czym Warto Pojawić Się na Stoku? Ranking TOP 10 Zimowych Hitów

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Burton RipcordBurton Ripcord600 zł
2Head The Good FlockaHead The Good Flocka599 zł
3Burton ChopperBurton Chopper609 zł
4Burton BlenderBurton Blender865 zł
5Burton ClashBurton Clash1199 zł
6Burton SuperBurton Super731 zł
7Nidecker AdvancedNidecker Advanced590 zł
8Rossignol Circuit AmptekRossignol Circuit Amptek719 zł
9Nitro Prime AgentNitro Prime Agent599 zł
10Volkl SpadeVolkl Spade707 zł
Deski Snowboardowe – Na Czym Warto Pojawić Się na Stoku? Ranking TOP 10 Zimowych Hitów

Deska snowboardowa to nie tylko kawałek tworzyw służący do szusowania po śniegu. To część stylu życia, mody i wyznacznik silnego charakteru. Popularność snowboardu rośnie i nie można się temu dziwić. To przecież ogromna frajda. W dzisiejszym rankingu przedstawimy dziesięć desek, które Ci tę frajdę zapewnią. Oto one.

Pierwsze miejsce należy do deski snowboardowej Raven Supreme. Posiada drewniany rdzeń obłożony podwójną warstwą włókna szklanego o dużej gęstości. Tłoczony ślizg o dużej wchłanialności smaru zapewnia idealny poślizg przez długi czas.

Raven Supreme

Na drugim miejscu podium znajduje się deska snowboardowa Head The Good Flocka. Idealny sprzęt na każde warunki. Konstrukcja all mountain sprawia, że jest to dobra propozycja dla początkujących.

Head The Good Flocka

Kogo znajdziemy na miejscu trzecim? Jest to deska snowboardowa Burton Chopper. Jest to deska o płaskim profilu Flat Zone, który gwarantuje dużą stabilność oraz poczucie bezpieczeństwa.

Burton Chopper

Masz już upatrzoną deskę? Przeczytaj nasz poradnik zakupowy i sprawdź, czy Twój wybór będzie dla Ciebie najlepszy. W rodzajach, konstrukcjach i materiałach łatwo się pogubić. Pamiętaj także o bezpieczeństwie. Szaleństwo szaleństwem, ale dobre zdrowie musi być po naszej stronie.

Ranking producentów

Każdy snowboardowy maniak ma swoją ulubioną firmę. Licytacja na marki to jak dyskusja o wyższości Wielkanocy na Świętami Bożego Narodzenia, więc pozostawimy ją zainteresowanym. My zaś zajmiemy się przedstawieniem tych, które zawitały w naszym rankingu. Ich wybór jest nieprzypadkowy – to właśnie tym firmom zaufali w ostatnim czasie nabywcy. Są to: Burton, Head, Nidecker, Rossignol, Nitro, Raven i Volkl. Jeśli jeździłeś wcześniej na nartach, powinieneś je kojarzyć.

blog comments powered by Disqus
Deski Snowboardowe – Na Czym Warto Pojawić Się na Stoku? Ranking TOP 10 Zimowych Hitów