PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

TOP 10 Systemów Alarmowych - Bądź Bezpieczny w Swoim Domu

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Chuango CG-G5Chuango CG-G5699 zł
2SATEL Ca-10SATEL Ca-10769 zł
3Erda GSM EXPANDA R9Erda GSM EXPANDA R91282 zł
4Xavax Feel SafeXavax Feel Safe499 zł
5Eura-Tech RL-9805AEura-Tech RL-9805A7.44 zł
6Orno OR-MA-701Orno OR-MA-70151.09 zł
7iSmartAlarm Essential PackiSmartAlarm Essential Pack749 zł
8Satel CA-5Satel CA-5165.19 zł
9Elephant Door ELD001Elephant Door ELD001774 zł
10Satel Micra Gsm As92Satel Micra Gsm As921550 zł
TOP 10 Systemów Alarmowych - Bądź Bezpieczny w Swoim Domu

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć swój dom lub firmę? Zadbaj o bezpieczeństwo i wybierz najlepszy system alarmowy! Samo zapoznanie z funkcjami i możliwościami nie wystarczy, sprawdź na co warto zwrócić uwagę? Jak wybrać najlepszy zestaw alarmowy? Gruntowny remont lub budowa domu to czas kiedy wymieniamy lub montujemy instalacje. Jedną z nich jest instalacja alarmowa. Producenci oferują olbrzymi wybór instalacji alarmowych, czym kierować się aby skutecznie odstraszyć intruzów i ochronić swój dom? Dziś prezentujemy TOP 10 alarmów.

Ranking produktów - zestawy alarmowe 

Ranking produktów otwiera Chuango CG-G5. To system alarmowy, który jest przewidziany do ochrony niewielkich obiektów. Z powodzeniem sprawdzi się w takich miejscach jak dom, domek letniskowy czy niewielkie biuro lub sklep. Jednak możliwość rozbudowy sprawia, że jego zastosowania mogą być szersze. Zwarta budowa alarmu zapewnia mobilność i odporność na uszkodzenia.

Chuango CG-G5

Na miejscu drugim jest SATEL Ca-10. To system alarmowy, który możemy wykorzystać do ochrony małych lub średnich obiektów, takich jak domy czy niewielkie sklepy. Urządzenie oferuje podstawowe możliwości rozbudowy i współpracuje z zewnętrznymi modułami komunikacyjnymi GSM/GPRS.

SATEL Ca-10

Miejsce trzecie to Erda GSM EXPANDA R9 – bezprzewodowy system alarmowy oparty na centrali Expanda. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD i dotykową klawiaturę. Wielkim plusem systemu są spore możliwości dostosowania i personalizacji. Do zestawu dołączone jest bezpłatne oprogramowanie, które umożliwia między innymi dawanie sygnałów SMS lub telefonicznych.

Erda GSM EXPANDA R9

RANKING PRODUCENTÓW – ZESTAWY ALARMOWE

W naszym rankingu króluje firma Satel, której produkty pojawiły się aż 3 razy, w tym w samej czołówce. Firma Satel to znany i ceniony producent profesjonalnych urządzeń do systemów alarmowych. Gama produktów firmy obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe i alarmy bezprzewodowe. 

Miejsce drugie w rankingu producentów zajmuje firma Chuango. To właśnie produkt tej firmy zajął pierwsze miejsce w rankingu produktów. Firma Chuango została założona w Fuzhou w Chinach w 2001 roku i specjalizuje się w bezprzewodowych technologiach dla inteligentnych domów.

Miejsce drugie należy do firmy Erda to polska firma, która od kilkunastu lat specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń i elementów ze stali kwasoodpornej. Od pewnego czasu firma oferujemy też systemy alarmowe do domu, alarmy GSM do samodzielnego montażu i fotopułapki.

blog comments powered by Disqus
TOP 10 Systemów Alarmowych - Bądź Bezpieczny w Swoim Domu