PODPOWIEDZI:

TOP 4 Quadów Elektrycznych Dla Dzieci – Pierwszy Pojazd Małych Kierowców

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Smoby Quad X Power Czerwony 33048Smoby Quad X Power Czerwony 33048521 zł
2Smoby Quad Czarny 33050Smoby Quad Czarny 33050711 zł
3Smoby Quad X Power Różowy 33049Smoby Quad X Power Różowy 33049603 zł
4Injusa Quad The Beast 6V 760Injusa Quad The Beast 6V 760479 zł
TOP 4 Quadów Elektrycznych Dla Dzieci – Pierwszy Pojazd Małych Kierowców

Szukacie zabawki dla dziecka? Macie zamiar kupić quad elektryczny dla malucha? Prezentujemy cztery godne uwagi modele, które zapewnią sporą dawkę dobrej zabawy, a przy tym są bezpiecznie. Sprawdźcie propozycje z rankingu Videotestów!

Tym razem pomagamy wybrać ciekawy sprzęt dla najmłodszych. Kto powiedział, że na pierwsze auto trzeba czekać do zdania prawa jazdy? Już trzylatki mogą z powodzeniem zasiąść za sterami własnych czterech kółek. Zabawka, która łączy przyjemne z pożytecznym jest tym, co wielu rodziców uznaje za najlepsze połączenie. Takim właśnie sprzętem są quady elektryczne dla dzieci. Dostarczą one pociechom sporo radości, a przy okazji mogą nauczyć refleksu czy koordynacji ruchowej. Jak wybrać dobre – i co równie ważne – bezpiecznie urządzenie? Sprawdźcie ranking polecanych Quadów dla dzieci.

Jaki kupić Quada dla dziecka?

Wybierając jakąkolwiek zabawkę dla dziecka, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na bezpieczeństwo. Wszelkie atesty, dobra jakość wykonania czy zabezpieczenia są sporym atutem. Sprawdźmy również od jakiego wieku oraz do jakiej wagi pojazd jest przystosowany. Większość dziecięcych quadów elektrycznych stworzono z myślą o dzieciach, które ukończyły 2-3 latka. Jednak niektóre przeznaczono dla trochę starszych dzieci – warto to zweryfikować.

Miejsce I - Smoby Quad X Power Czerwony 33048

Na początku prezentujemy Smoby Quad X Power 33048. Świetny wybór dla dziecka, które chciałoby poczuć pierwszy zew motoryzacyjnych wrażeń. Pojazd rozpędza się do 5 km/h. Dużym atutem jest system bezpieczeństwa, który w przypadku puszczenia przez dziecko kierownicy – natychmiast zatrzymuje Quada. Zabawka napędzana jest akumulatorowo, a jedno pełne ładowanie wystarczy na 2 godziny zabawy. W zestawie znajdziemy ładowarkę. Jakość wykonania? Bardzo dobra. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.

Smoby Quad X Power Czerwony 33048

Smoby Quad X Power Czerwony 33048 plusy i minusy:

+ Bezpieczeństwo

+ Jakość wykonania

- Koła generują hałas na niektórych nawierzchniach

Miejsce II - Smoby Quad Czarny 33050

Smoby jest prawdziwym triumfatorem tego rankingu, a więc propozycja tej firmy również na drugim miejscu. Czarny Quad X-Power, to kolejny świetny produkt łączący rozwój koordynacji dziecka z dobrą zabawą, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie malucha. Sprzęt jest wykonamy bardzo solidnie, a ciekawych gadżetem jest moduł świetlny umieszczony na kierownicy. Pozwala on na trzy wybór trzech różnych programów podświetlenia diody. Prędkość maksymalna: 5 km/h. Produkt ponownie przeznaczono dla dzieci od trzeciego roku życia.

Smoby Quad Czarny 33050

Smoby Quad Czarny 33050 plusy i minusy:

+ Moduł świetlny na kierownicy

+ Jakość wykonania

- „Chromowane” elementy mogłyby być trwalsze

Miejsce III - Smoby Quad X Power Różowy 33049

Trzecie miejsce, to kolejny produkt Smoby. Tym razem siostra bliźniaczka modelu z pierwszej pozycji. Sprzęt jest kopią opisanego wyżej modelu – z tym jednak zaznaczeniem, że kolor różowy to ukłon w stronę dziewczynek, które z pewnością ucieszą się z takiego wzornictwa na quadzie. Poza tym? Różnic brak. To nadal świetnie wykonany, bardzo bezpieczny pojazd przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Automatyczne zatrzymanie po puszczeniu kierownicy, bardzo dobra jakość wykonania. Dlaczego więc ten model nieco niżej? Za wersję w kolorze różowym trzeba bowiem zapłacić o kilka złotych więcej.

Smoby Quad X Power Różowy 33049

Smoby Quad X Power Różowy 33049 plusy i minusy:

+ Bezpieczeństwo

+ Jakość wykonania

- Koła generują hałas na niektórych nawierzchniach

Miejsce IV - Injusa Quad The Beast 6V 760

Na koniec zmieniamy producenta. Czwartą lokatę przyznaliśmy modelowi Injusa Quad The Beast 6V 760. Tym razem mamy do czynienia ze sportowo wyglądającą zabawką w kolorze czarno-zielonym. Quad posiada duże i szerokie koła, rozpędza się do 4-5 km/h. Posiada dwa biegi – do przodu oraz do tyłu. W przeciwieństwie do zabawek Smoby – tym razem gazu dodaje się za pomocą pedała, nie zaś manetką w kierownicy. Przeznaczony dla dzieci powyżej dwóch lat. Bezpieczny i wykonany solidnie.

Injusa Quad The Beast 6V 760

Injusa Quad The Beast 6V 760 plusy i minusy:

+ Dwa biegi

+ Szerokie i duże koła

- Średnio radzi sobie na wzniesieniach

Podsumowanie rankingu – Quad elektryczny dla dziecka

Nasz ranking najciekawszych quadów elektrycznych dla dziecka wygrywa z pewnością francuska firma Smoby. Trzy produkty, a na dobrą sprawę – dwa różne modele, z których z pewnością wybierzecie świetny prezent dla dziecka. Stawkę uzupełnia hiszpańska Injusa. Również bardzo wartościowy model, który doceniają dzieci i rodzice. Jeśli szukacie wyjątkowego upominku dla najmłodszych, to taki quad-zabawka z pewnością jest dobrym pomysłem.

blog comments powered by Disqus
TOP 4 Quadów Elektrycznych Dla Dzieci – Pierwszy Pojazd Małych Kierowców