PODPOWIEDZI:

Krótka Relacja z Prezentacji Laptopów Gamingowych od MSI!

Krótka Relacja z Prezentacji Laptopów Gamingowych od MSI!

Przedwczoraj odbyła się bardzo wyjątkowa prezentacja wyjątkowych notebooków, które zostały stworzony z dedykacją dla zapalonych graczy! Graczy, którzy cenią sobie zarówno wysoką jakość obrazu, płynność, ale także mobilność, która to zawsze towarzyszy posiadaczowi tego typu urządzenia. Co jeszcze wyjątkowego przedstawiają sobą nowe laptopy od MSI? Zapraszam do sprawozdania.

Niegdyś nie do pomyślenia było, aby jakiś gracz zdecydował się na zakup laptopa do grania. Zwykle, tego typu urządzenia były przeznaczone do wykonywania typowych prac biurowych, gdyż ich moc obliczeniowa nie pozwalała na dokonywanie poważniejszych zadań. Typowy gracz wolał zdecydować się na “blaszaka” o porządnej konfiguracji, ale dzisiaj liczni producenci udowadniają nam, że można przekraczać różne bariery! Świetnym przykładem tego są nowe modele laptopów gamingowych od MSI.


foto relacja msi #1
 

Chcesz kupić wypasione gogle VR? Spójrz na tę ofertę!

Kilka dni temu odbyła się prezentacja tychże urządzeń i powiem szczerze, że było na czym oko zawiesić! Bowiem, modeli był cały ogrom, bo aż osiem sztuk! Do każdego z nich można było podejść i przetestować jego możliwości, a wierzcie mi, że było czym się pobawić! Sprzęt niezwykle wydajny i wyposażony w m.in. arcy wydajną kartę graficzna GeForce z rodziny GTX 10. Już samo to daje nam bardzo dużo do myślenia, a to dopiero początek.


foto relacja msi #2

Co możemy powiedzieć o tych modelach? Moglibyśmy rozpisywać się pisząc o tychże modelach, ale by was nie zanudzać postaramy się streścić każdy z tych siedmiu urządzeń. Na pierwszy ogień może pójść… MSI GT73VRTitan SLI, który charakteryzuje się 17.3 - calową matrycą oraz układem graficznym GeForce GTX 1070 SLI. Dzięki temu, laptop jest w stanie niezwykle płynnie wyświetlać obraz w rozdzielczości 4K. Ponadto, jego matryca wyświetla obraz o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz w rozdzielczości Full HD. Dla zabezpieczenia takiej maszyny przed nadmiernym przegrzewaniem się, MSI zainstalowało chłodzenie Cooler Boost Titan!

foto relacja msi #3

Kolejnym modelem jest notebook MSI GT83VR Titan SLI, który wyróżnia się spełnianiem standardów VR Ready! Układ graficzny GeForce GTX 1080, a procesor to Intel i7 z serii K. Ciekawostką jest pojawienie się klawiatury mechanicznej z klawiszami typu Cherry MX od SteelSeries. Jest to niebywałe dopełnienie gamingowości tego modelu. Kolejnymi na liście są laptopy MSI GT72VR oraz MSI GT63VR. Modele te zostały stworzone z myślą o prawdziwych entuzjastach gier wideo, bowiem umieszczono w nich układy graficzne takie jak: GeForce GTX 1070 oraz GeForce GTX 1060. Wg założeń producenta, oba urządzenia doskonale spiszą się jako podstawa do gier VR, a idealnymi do tego goglami będą gogle HTC Vive. Jednakże, zarówno w przypadku tego, jak i całej reszty notebooków, twórcy umieścili technologię audio Dynaudio, która połechce nasze aparaty słuchowe! ;)

foto relacja msi #4

Na tej relacji nie mogło zabraknąć również modelu GS63VR, który ze wszystkich tu wymienianych jest najsmuklejszy. Wielkość jego matrycy oscyluje w granicy 15.4 - cala, waga to zaledwie ok. 2 kg, zaś obudowa cechuje się grubością na poziomie 17.7 mm. Laptop został wyposażony w procesor Intel i7 6700HQ oraz grafikę GeForce 1060 GTX. Model ten może pochwalić się również przetwornikiem cyfrowo-analogowym, ESS SABRE HiFi. Czy da się wycisnąć jeszcze więcej? Oczywiście, a model GS73VR Stealth jest to tego idealnym przykładem! Obudowa tego laptopa składa się z wyjątkowego stopu aluminium o dużej gęstości, co nadaje mu stylu. W tym przypadku także mamy do czynienia z tą samą kartą graficzną oraz mechaniczną klawiaturą SteelSeries.


foto relacja msi #5

Nasze sprawozdanie zamyka dwójka notebooków od MSI, GE72VR oraz GE62VR Apache. Obydwa modele zostały wyposażone w kartę GeForce GTX 1060, chłodzenie Cooler Boost 4 oraz wyjątkową funkcję SHIFT, która umożliwia bezpieczne podkręcenie zegarów procesora oraz karty graficznej. Producent nie zapomniał o zastosowaniu technologii Nahimic 2 oraz klawiatury StealSeries. Przyznacie, że wszystkie laptopy prezentują się niebywale i nader okazale? Chcielibyście mieć taki sprzęcik na wyposażeniu? Napiszcie nam o tym w komentarzach poniżej materiału! ;)

blog comments powered by Disqus
Krótka Relacja z Prezentacji Laptopów Gamingowych od MSI!