PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2016 – PES 2017, FIFA 2017, BioShock: The Collection, The Bunker

Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2016 – PES 2017, FIFA 2017, BioShock: The Collection, The Bunker

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak też jest z wakacjami, wielu z nas już wkrótce powróci do szkoły. Jednak nie ma się co martwić na zapas. Wolne popołudnia spędzić będziemy mogli grając w najnowsze gry. We wrześniu szykuje się prawdziwy wysyp interesujących tytułów. Jesteście ciekawi jakie to produkcje? Zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Polska Farma 2017 – PC 2 września

Symulatory Farmy zyskały sporą popularność na świecie i w naszym kraju. Polska Farma to kolejna odsłona serii Farm Expert. Ponownie wcielimy się w postać rolnika i naszym zdaniem będzie dbanie o gospodarstwo. Nie zabraknie takich podstawowych czynności jak: hodowanie zwierząt, sadzenie nowych roślin czy zbieranie plonów. Twórcy do naszej dyspozycji oddali szereg licencjonowanych pojazdów. Gra powinna zainteresować koneserów gatunku oraz strimerów, którzy będą w to grali dla „beki”.

Polska Farma 2017

2. The Bunker – PC/PS4/XONE 8 września

W latach 90 popularne były gry w postaci interaktywnych filmów. Oglądaliśmy wtedy przygotowany przez twórców klip filmowy i musieliśmy w odpowiednim momencie zareagować Niestety gatunek pomimo „foto-realistycznej grafiki” się nie przyjął. Developer Wales Interactive postanawia wrócić do wcześniej wspomnianej konwencji. Cała gra jest zrealizowana w postaci interaktywnego filmu FMV. The Bunker zapowiada się niezwykle ciekawie. Oficjalny trailer robi wrażenie i nie mogę się doczekać, aby już zagrać

The Bunker Gra

3. BioShock: The Collection - PC/PS4/XONE 16 września

BioShock The Collection to kompletne wydanie, zawierające zremasterowane pierwsze trzy części serii. Zestaw będzie prawdziwą gratką dla posiadaczy konsol nowej generacji. Przypominam, że poprzednie odsłony serii BioShock, pojawiły się wyłącznie na blaszakach, PS3 i X360. Znacząco poprawiono grafikę, zwiększając rozdzielczość tekstur i przystosowano sterowanie do nowszych padów.

Oprócz głównych części, zestaw zawierać będzie wszystkie dodatki DLC, jakie do tej pory się ukazały. Plotki głoszą, że posiadacze cyfrowych w wersji Steam, otrzymają remastery za darmo. Jak jednak będzie w rzeczywistości? Dowiem się 16 września.

Bioshock Collections Gra

4. Pro Evolution Soccer 2017 i FIFA 17– PC/PS4/PS3/X360/XONE 15 września

Wrzesień to miesiąc, w który na rynek trafiają gry sportowe. Oprócz takich produkcji jak NHL, NBA pojawiają się też gry, o tematyce piłki nożnej. Największe gry z tej serii to oczywiście PES 2017 oraz FIFA 2017. W tym roku na znacznie lepszej pozycji jest FIFA, jeżeli chodzi o blaszaki. Twórcy z Japonii potwierdzili, że wersja komputerowa PESa będzie znacznie uboższa od konsolowego brata. Oprócz realistycznych twarzy bohaterów, zmodyfikowanej fizyki, zaktualizowanej listy drużyny, będzie można liczyć na nowe tryby rozgrywki. Pojawi się także kampania fabularna (w przypadku FIFY 2017). Fani wirtualnej piłki nożnej na pewno nie mogą się już doczekać premiery tych gier.

FIFA 2017

5. Forza Horizon 3 – PC 27 września

Pod koniec miesiąca dla posiadaczy pecetów, Microsoft przygotował prawdziwą niespodziankę. Po raz pierwszy na pecety pojawi się Forza Horizon. Seria była do tej pory ekskluzywna dla platformy Xbox. W trzeciej części jeździć będziemy po Australii. Nie zabraknie malowniczych widoków, piasków oraz szutru. Oprócz brania udziału w wyścigach, możemy także sami tworzyć własne zawody, wcielając się w organizatora. Wtedy to my będziemy decydować o miejscu zawodów, terminie czy wybrać muzykę, która będzie towarzyszyć podczas wydarzenia.

Forza Horizon 3

Oprócz tego pojawią się także:

  • Mother Russia Bleeds PC/PS4 5 września
  • Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas PS4/XONE 7 września
  • TOXIKK. PC 9 września
  • Dead Rising PC 13 września
  • ReCore PC/XONE 16 września
  • Kozacy 3 PC 20 września

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2016 – PES 2017, FIFA 2017, BioShock: The Collection, The Bunker