PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Październik 2016 – Syndrome, Mafia III, Shadow Warrior 2, Battlefield 1

Najlepsze Premiery Gier Październik 2016 – Syndrome, Mafia III, Shadow Warrior 2, Battlefield 1

Końcówka roku dla graczy jest niezwykle interesująca. Premiery gier wysypują się wręcz z rękawa! Październik będzie idealnym miesiącem, aby chłodne wieczory spędzić przy komputerze czy konsoli. Jesteście ciekawi w co będzie można zagrać? Zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Syndrome – PC/PS4/XONE 6 października

Syndrome to survival horror w klimacie SF. Gracz budzi się ze snu, na stacji kosmicznej. Większość personelu nie żyje, a reszta przeistoczyła się w potwory. Rozgrywka przypominać będzie Obcy Izolacja. Gracz ze względu na ograniczoną ilość amunicji, zmuszony będzie do krycia się w mroku. Zapowiada się niezwykle ciekawie szczególnie, że w horrory gra się najlepiej wieczorami. Premiera na konsole nowej generacji i blaszaki 6 października!

Syndrome Gra

2. Mafia III – PC/PS4/XONE 7 października

Na ten moment czekali wszyscy fani Mafii. W październiku na półki sklepowe trafi trzecia odsłona tej kultowej serii. Akcja gry przeniesie się w lata 60 i 70, XX wieku. Gracz pokieruje losami weterana wietnamskiego, który będzie szukał zemsty. Twórcy obiecali nieliniową rozgrywkę oraz masę zadań pobocznych. Szczególnie liczę na te dodatkowe aktywności, tak bardzo brakowało mi ich w przypadku, poprzedniej części Mafii. Zagrać będziemy mogli już 7 października. Mafia 3 trafi na wiodące platformy.

Mafia 3

3. Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour - PC/PS4/XONE 11 października

Nie takiego obrotu sprawy spodziewali się fani. Duke ponownie powróci na komputery, za sprawą odświeżonej edycji z 1996. W tej wersji zmieniono oprawę graficzną oraz muzykę. Nie zabraknie także nowości w postaci nowego epizodu, który ma być ekskluzywny, dla tego 20 rocznicowego wydania. W produkcji wzięli udziały osoby, które pracowały nad oryginałem. Gracze spodziewać się mogą sporej ilości humoru i nawiązań do pop kultury. Oby gra nie okazałą się tylko odgrzewanym kotletem. Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour trafić ma na komputery i konsole PS4 oraz XONE.

Duke 3D

4. Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii – PS4 11 października

Posiadacze konsol Sony dość długo musieli czekać na nowego Tomb Raidera. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejności gra trafiła na konsole XONE oraz X360. Nieco później pecetowcy mogli poznać nowe przygody Lary Croft. To było do przewidzenia, że Rise of the Tomb Raider pojawi się na PS4. Pytanie brzmiało tylko kiedy? My już znamy odpowiedzieć, gra trafi na sklepowe półki 11 października. 20 rocznicowa edycja oprócz samej gry, wydanej w 2014, zawierać będzie także wszystkie poprawki oraz dodatki DLC.

Rise of the Tomb Raider

5. Shadow Warrior 2 – PC 13 października

Na nowego Shadow Warriora 2 bardzo czekam. Pierwsza część gry była udanym powrotem do korzeni. Polskiemu developerowi Flying Wild Hog, udało się doskonale przenieść klimat oryginału. Także graczom i recenzentom do gustu przypadły zmienione szaty Shadow Warriora. Akcja drugiej części rozgrywa się będzie 5 lat, po wydarzeniach znanych z poprzedniej części. Ponownie gracz pokieruje losami Lo Wanga, który pracuje dla lokalnej mafii Yakuzy. Ciekawą nowością ma być tryb kooperacyjny, przeznaczony dla maksymalnie 4 graczy. Fani mogą także liczyć na specyficzny humor oraz na masę poukrywanych sekretów. Shadow Warrior 2 trafi na komputery, w późniejszym okresie ma trafić na konsole aktualnej generacji.

Shdaow Warrior 2

6. Battlefield 1 – PC/PS4/XONE 21 października

W październiku trafić ma także nowa odsłona Battlefielda. Jedynka to powrót do pierwszej wojny światowej. Historię poznawać będziemy z perspektywy kilku postaci. Uczestniczyć będziemy w Wielkiej Wojnie. Studio DICE postara się o otwarte mapy oraz zapewni nam swobodę działania. Jestem niezwykle ciekaw kampanii dla pojedynczego gracza. Jednak nie oszukujmy się, nikt nie kupi Battlefielda 1 ze względu na singla. To głównie rozgrywka sieciowa jest tutaj głównym motorem napędowym. Gracze mogą rywalizować na olbrzymich mapach do 64 graczy. Szykuje się naprawdę ciekawa odmiana, dla graczy, którzy mają już dość nowoczesnych konfliktów. Premiera na blaszaki i konsole nowej generacji 21 października.

Battlefield 1

Oprócz tego pojawią się także:

  • Gears of War 4 - PC/XONE 11 października
  • WRC 6 - PC/PS4/XONE 25 października
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - PC/PS4/XONE 28 października
  • Titanfall 2 - PC/PS4/XONE 28 października

To wszystko na dziś. Mam szczerą nadzieję, że ten odcinek Wam się podobał, a cała seria, jak i jej forma przypadną Wam do gustu. Tymczasem zapraszam Was do odwiedzenia naszej strony głównej, sprawdzenia profili na facebooku i instagramie oraz do łapkowania tego filmu. Pozdrawiam i do usłyszenia kolejnym razem!

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Październik 2016 – Syndrome, Mafia III, Shadow Warrior 2, Battlefield 1