Wszystko o Aparacie w iPhone 7 Plus!

Wszystko o Aparacie w iPhone 7 Plus!

Moment długo wyczekiwany przez fanów Apple nadszedł! Firma z jabłuszkiem ogłosiła Iphonea 7. Wprowadziła ona bowiem do swojego nowego dziecka wiele ciekawych funkcji. W tym udoskonaliła aparat. Czego dowiedzieliśmy się na jego temat z konferencji?

Okazuje się bowiem, że w przypadku Iphone'a 7+ zastosowane będą dwa obiektywy jak u konkurencji takiej jak:


Jest to na pewno duża zaleta, dla osób, które lubią fotografować telefonem. Duże wrażenie wizualne, robi  dwukrotne zbliżenie, bez utraty jakości, które zapewnia nam teleobiektyw. Drugi  natomiast jest szerokokątny.


Zestaw 108 Kluczy!!! Idealny Prezent dla Mężczyzny

Obiektywy są bardzo jasne( ogniskowa f 1.8). Na dodatek składają się z sześciu soczewek. Co za tym idzie, nie będziemy mieli problemów z robieniem zdjęć w ciemnych miejscach, lub nocą.

Dodatkowo, dla fanów nocnych wojaży zaletą jest lampa błyskowa, która składa się z czterech doświetlających scenerię diod LED.

iphone 7 plus

Matryca tylnego aparatu wynosi 12 megapikseli oraz (jak podaje apple) jest ona 60% szybsza oraz 30% wydajniejsza od tych standardowych.

Fani selfie, mogą zadowolić się przednią kamerką o matrycy 7 megapikseli. Aparat iphone'a zapewnia także stabilizację obrazu.

Najciekawszą opcją, dla fotografów amatorów, jak i dla profesjonalistów, może być opcja PORTRETÓW, która zapewnia skupienie się na obiekcie, oraz rozmycie tła. Nie wiemy jednak, czy ta opcja będzie dostępna przy nagrywaniu. Mogą na tym ucierpieć vlogerzy. Jak na razie nie ma co się rzucać na ślepo. Poczekajcie na nasz test!

Czy waszym zdaniem są to wysokiej jakości funkcje, czy raczej niepotrzebny bajer? W końcu telefon ma być do dzwonienia, a nie do robienia zdjęć. Czy waszym zdaniem wzrośnie ilość "Januszy fotografii" dzięki nowości w Iphone 7?

Przydatne linki do cen urządzeń Apple:

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim Czarny Doogee Mix 4GB/64GB Dual Sim CzarnyBest of the best!
2Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi Mix 128GB Dual Sim Czarny Sprawdź sam
3Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Philips V377 Philips V377 Polecany model
5Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Wyjątkowy Ranking TOP 30 Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more