PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wszystko o Aparacie w iPhone 7 Plus!

Wszystko o Aparacie w iPhone 7 Plus!

Moment długo wyczekiwany przez fanów Apple nadszedł! Firma z jabłuszkiem ogłosiła Iphonea 7. Wprowadziła ona bowiem do swojego nowego dziecka wiele ciekawych funkcji. W tym udoskonaliła aparat. Czego dowiedzieliśmy się na jego temat z konferencji?

Okazuje się bowiem, że w przypadku Iphone'a 7+ zastosowane będą dwa obiektywy jak u konkurencji takiej jak:


Jest to na pewno duża zaleta, dla osób, które lubią fotografować telefonem. Duże wrażenie wizualne, robi  dwukrotne zbliżenie, bez utraty jakości, które zapewnia nam teleobiektyw. Drugi  natomiast jest szerokokątny.


Xiaomi Mi A1

Obiektywy są bardzo jasne( ogniskowa f 1.8). Na dodatek składają się z sześciu soczewek. Co za tym idzie, nie będziemy mieli problemów z robieniem zdjęć w ciemnych miejscach, lub nocą.

Dodatkowo, dla fanów nocnych wojaży zaletą jest lampa błyskowa, która składa się z czterech doświetlających scenerię diod LED.

iphone 7 plus

Matryca tylnego aparatu wynosi 12 megapikseli oraz (jak podaje apple) jest ona 60% szybsza oraz 30% wydajniejsza od tych standardowych.

Fani selfie, mogą zadowolić się przednią kamerką o matrycy 7 megapikseli. Aparat iphone'a zapewnia także stabilizację obrazu.

Najciekawszą opcją, dla fotografów amatorów, jak i dla profesjonalistów, może być opcja PORTRETÓW, która zapewnia skupienie się na obiekcie, oraz rozmycie tła. Nie wiemy jednak, czy ta opcja będzie dostępna przy nagrywaniu. Mogą na tym ucierpieć vlogerzy. Jak na razie nie ma co się rzucać na ślepo. Poczekajcie na nasz test!

Czy waszym zdaniem są to wysokiej jakości funkcje, czy raczej niepotrzebny bajer? W końcu telefon ma być do dzwonienia, a nie do robienia zdjęć. Czy waszym zdaniem wzrośnie ilość "Januszy fotografii" dzięki nowości w Iphone 7?

Przydatne linki do cen urządzeń Apple:

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Wszystko o Aparacie w iPhone 7 Plus!