PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Tusz do Drukarki na 2 Lata? Drukarki ITS L382, L386, L486 od Epsona

Tusz do Drukarki na 2 Lata? Drukarki ITS L382, L386, L486 od Epsona

Epson wprowadza na rynek nowe modele drukarek z systemem zasilania w atrament ITS. Produkty te charakteryzują się szybkością, oszczędnością energii i drukowaniem zdjęć bez marginesów. Więcej na ten temat w naszym artykule.

EKONOMICZNOŚĆ

Ogromna zaleta tych produktów. Modele ITS: L382, L386 oraz L486. Na sam start można powiedzieć jednak, że są to dobre inwestycje, które szybko się zwracają. System ITS, którym chwali się EPSON w podanych drukarkach domowych oparty jest na technologii atramentowej. Jest to jednak rewolucja. Totalne odejście od "Kartridży". Każdy z dostępnych czterech kolorów wlewamy do zbiornika w drukarce. Jest to proste, a dzięki designowi buteleczek rozlanie tuszu jest niemalże niemożliwe. Dodatkowo firma jest PRO ECO. Co to oznacza? Kupując nową drukarkę w zestawie otrzymujemy tusze, które starczą na 13 tysięcy stron czarno-białych oraz 6,5 tysięcy stron kolorowych. Są one również ekologiczne.Warto nadmienić, że w standardowych drukarkach kartridże wymienia się raz na ok.100-200 stron. Różnica? Według producenta, kupując drukarkę z ITS zaoszczędzimy na 72 kartridżach.

its zbiornik epson

JESZCZE WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI

Koszt druku jest niższy nawet o 90% w porównaniu do konkurencyjnych drukarek. Dodatkowo możemy zasilić ją jeżdżąc na rowerze. To nie żart! Zobaczcie to na naszym nowym filmie. Porównanie produktów i więcej szczegółów na ich temat macie na dole. Co na temat "rewolucji" od EPSONA uważacie? Hit czy kit? Napiszcie w komentarzu.

porownanie epson its

blog comments powered by Disqus
Tusz do Drukarki na 2 Lata? Drukarki ITS L382, L386, L486 od Epsona