PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

VideoNews #79 - Ile Samsung Stracił na Note 7? Jak Sprzedaje się PS VR?

VideoNews #79 - Ile Samsung Stracił na Note 7? Jak Sprzedaje się PS VR?

W dzisiejszym Videonews: Ile Samsung stracił na Galaxy Note 7? Ile zarobiło lub straciło Sony na PS VR? Poznacie ciekawą, tanią drukarkę 3D I wiele innych...zapraszamy do czytania oraz oglądania.

ILE samsung stracił na galaxy note 7?

Wielkiej afery ciąg dalszy. Oficjalnie wszystkie modele, podanego powyżej telefonu zostały wycofane z sprzedaży. Znikają one również z taśm produkcyjnych. Co za tym idzie Samsung Galaxy Note zmarł śmiercią bombową. Uczcijmy to chwilą ciszy.

Już. Wracając do tematu, Polski oddział oferuje zwrot pieniędzy lub wymianę na Samsung Galaxy S7(cenę możecie sprawdzić klikając w nazwę produktu). Nie spodziewajmy się powrotu jednego z flagowców Samsunga, ponieważ wytworzył on czarny PR. Straty wycenione są na 3,5 MILIARDA dolarów.  Warto wspomnieć również o wszczęciu prac nad oprogramowaniem do Samsunga Galaxy S8. Sammobile pracuje nad nowym firmwarem, który będzie opierał się o Androida 7.1. Oczywiście wciąż bazując na nakładce Touchwiz. Kiedy możemy spodziewać się kolejnej części mobilnej mody na sukces? Tego jeszcze nie wiemy. Warto jednak sprawdzić chociażby cenę poprzednich modeli, która dostępna jest w opisie.

Samsung Galaxy S7 Cena ►

Ile zarobiło lub straciło Sony na PS VR?

Niestety dokładnie nie da się tego oszacować. Z przewidywań wynika jak na razie iż do końca roku 2016 2,3mln zestawów zostanie sprzedanych. Przypominamy, że produkt miał swoją premierę w ten czwartek, czyli 13 października. Cenę możecie sprawdzić tutaj.  


Już w dniu premiery na konsole dostępne jest 30 gier, które wspierają VR. Więcej materiałów pojawi się na naszym kanale niedługo. Warto nadmienić specyfikacje tego sprzętu. Ekran jest OLEDOWY i generuje obraz Full HD. W teorii pozwala także na wyświetlanie obrazu w 120 klatkach na sekundę. W praktyce konsola nie nadążą nad nową technologią przez co obraz jest bardzo spikselowany. Grę na PS VR można nazwać bardziej rozwiniętym 3DS'em. Ej. To gdzie pokemony w VR ja się pytam!? 

Nowa aktualizacja PS4 pozwala również na oglądanie zdjęć 360 stopniowych. Obsługiwane formaty to MKV, AVI, MP4, MPEG2 PS , MPEG2 TS, i AVCHD do nagrań; JPEG, BMP i PNG do zdjęć.

sony vr

Co w obozie zielonych?

Okazuje się bowiem, że Xbox już trzeci miesiąc sprzedaje się lepiej niż PS4. Mimo tego faktu nadal pozostaje w tyle. Stosunek XBOXA do PS4 to : 29 milionów do 52 milionów. Jaką konsolę posiadacie? A może jednak PC Master Race?

xbox

GŁOS IRONMANA JAKO GŁOS SZTUCZNEJ INTELIGENCJI OD FACEBOOKA

Robert Downey Jr. dowiadując się o poszukiwaniach odpowiedniego głosu do domowej sztucznej inteligencji Marka Zuckerberga odpowiedział na facebooku

"I'll do in a heartbeat " co wolnym tłumaczeniu oznacza "Zrobię to w mgnieniu oka"

Czekacie?

tania drukarka 3d

W całej Polsce w sieci Auchan można zakupić tanią drukarkę 3D, która została zaprojektowana i stworzona przez Polaków. Gotową do pracy drukarkę otrzymujemy za 3680zł. Skriware wprowadzono na rynek po udanej kampanii na kickstarterze.

Skriware

blog comments powered by Disqus
VideoNews #79 - Ile Samsung Stracił na Note 7? Jak Sprzedaje się PS VR?