PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Audio Video Show - Największa i Najdroższa Wystawa Sprzętu w Polsce [RELACJA]

Audio Video Show - Największa i Najdroższa Wystawa Sprzętu w Polsce [RELACJA]

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję uczestniczyć w 20 edycji targów Audio Video Show - największej w Polsce wystawie sprzętu audio i video. W luksusowych przestrzeniach warszawskich hoteli Golden Tulip, Radisson Blu Sobieski oraz na stadionie PGE Narodowy zarezerwowano aż 160 sal wystawowych. To przełożyło się na ponad 7000m2 powierzchni, co także jest rekordem wystawy Audio Video Show.

Największa w Polsce wystawa sprzętu audio-video przyciągnęła naprawdę dużą liczbę zwiedzających. Na targach można było zobaczyć m.in. system audio za 2 mln złotych, najdroższe słuchawki świata, powalające kolumny o mocy 8200 W, pierwszy na świecie telewizor OLED z systemem Ambilight czy powrót legendy świata gramofonów - Technicsa.

Audio Video Show

Najdroższe urządzenia na targach

Podczas naszej wycieczki po targach zatrzymywaliśmy się przy jednych z najdroższych urządzeń. Trafiliśmy między innymi na gramofon za 500 000 złotych czy kolumny głośnikowe o ciekawym designie za… 40 000 euro od pary.

Zobacz najnowszy sprzęt Audio od:

Zestawy muzyczne w dobrych cenach!

Audio Video Show

Rosnąca popularność vinyli

Na Audio Video Show nie trudno było zaobserwować sprzedaż vinyli – coraz większe stoiska przyciągały chętnych kolekcjonerów. Jak opowiedział nam ekspert sprzedaż vinyli wzrasta z roku na rok o kilkadziesiąt procent. Powody? Przejęcie rynku muzycznego przez usługi online typu Spotify – w tej sytuacji jedyną wartość designerską, kolekcjonerską i fizyczną mają vinyle, które praktycznie zupełnie wypychają płyty CD.

Rankingi Gramofonów >>>

Audio Video Show

Jak było na Audio Video Show?

Muszę przyznać, że były to dla mnie bardzo nietypowe targi – inne niż te z branży technologicznej czy gier wideo. Nie widzieliśmy tłumów nastolatków, rzucania gadżetów ze sceny czy pół nagich hostess. Zamiast tego kilkadziesiąt sal ze sprzętem audio i wideo, przed którym dorośli ludzie po prostu siedzieli i słuchali lub oglądali. Producenci słuchali z zaciekawieniem opinii gości, a także szukali potencjalnych dystrybutorów swojego drogiego sprzętu. Wśród produktów za bajońskie kwoty można było znaleźć także ciekawe urządzenia za nieco mniejsze pieniądze, dlatego mimo wszystko warto było wybrać się do Warszawy i obejrzeć największą wystawę audio-video w Polsce.

Sprawdź CENY:

Audio Video Show

NAJDROŻSZE Urządzenia na Audio Video Show 2016

Jakie gramofony są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu gramofonów z 5/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które gramofony warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Audio-Technica AT-LP120USBHC Audio-Technica AT-LP120USBHCBest of the best!
2Camry CR 1113 Camry CR 1113 Sprawdź sam
3Audio-Technica AT-LP5 Audio-Technica AT-LP5 Ten ma niezłą cenę!
4Hyundai RT 910 RETRO Hyundai RT 910 RETRO Polecany model
5REGA RP1 REGA RP1 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Gramofonów – Prezentujemy Najpopularniejsze Gramofony na Rynku

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Audio Video Show - Największa i Najdroższa Wystawa Sprzętu w Polsce [RELACJA]