PODPOWIEDZI:

Polecamy Idealne Prezenty na Dzień Kobiet

Polecamy Idealne Prezenty na Dzień Kobiet

Kupić odpowiedni prezent dla kobiety, to nie lada wyzwanie. Jeśli jednak korzysta ona z dobrodziejstw współczesnej technologii, to mamy dla was kilka propozycji na idealny prezent z okazji Dnia Kobiet! Zobacz, co możesz kupić kobiecie!

Smartwatch

Smartwatch na Dzień Kobiet


Ekspresy do Kawy

Urządzenie tego typu nie tylko świetnie wygląda na ręce, ale okaże się bardzo użyteczne! Pokaże powiadomienia, w niektórych przypadkach (smartband) zmierzy puls, odliczy kroki, pozwoli wykonać zdjęcie czy sterować muzyką puszczoną ze smartfona! Zobacz proponowane modele:

Powerbank

Powerbank na Dzień KobietNawet najlepsze smartfony nie są mistrzami długiego czasu pracy na baterii. Przydatne okaże się zatem przenośne źródło energii, które kobieta będzie mogła schować w torebce i w każdym momencie naładować swojego smartfona lub inne urządzenie. To pozwoli pozostać w stałym kontakcie z każdą koleżanką i mamą :) Zobaczcie polecane modele:

Słuchawki

Słuchawki na Dzień KobietKażdy lubi słuchać dobrej muzyki! Jednak aby nie przeszkadzać innym i wczuć się w 100% w ulubione utwory, przydadzą się słuchawki! Jaki rodzaj? Nauszne, douszne, dokanałowe? To zależy od preferencji obdarowywanej kobiety! Zobaczcie przykłady słuchawek, w tym słuchawki sportowe:

Czytnik e-book

Kindle na Dzień Kobiet

Jednak co zrobić, kiedy kobieta uwielbia czytać i robiłaby to non stop, ale książka bywa zbyt ciężka, żeby zabrać ją ze sobą do torebki? W tej sytuacji idealnie sprawdzi się czytnik e-booków! Cała biblioteczka w małym urządzeniu z technologią elektronicznego papieru, który nie męczy oczu tak jak ekran. Zobaczcie, które modele są warte polecenia:

Ręczna drukarka 3D

3D printer na Dzień Kobiet

Po co dawać komuś rybę, skoro można dać wędkę! Dzięki ręcznej drukarce 3D, obdarowywana osoba będzie mogła sama "narysować" sobie wymarzony przedmiot! Tutaj ogranicza tylko wyobraźnia! Świetny prezent, szczególnie dla osób z duszą artysty!

blog comments powered by Disqus
Polecamy Idealne Prezenty na Dzień Kobiet