PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2017 – Horizon Zero Dawn, LEGO Worlds, Mass Effect: Andromeda, Zelda

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2017 – Horizon Zero Dawn, LEGO Worlds, Mass Effect: Andromeda, Zelda

Zima powoli się już kończy. I dobrze, bo w tym roku mrozy dość mocno dały nam się we znaki. Na podgrzanie atmosfery mamy dla was znakomite wieści! W marcu ma pojawić się masa obiecujących gier. Jesteście ciekawi co będzie można zagrać na konsoli i pececie? Zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Horizon Zero Dawn – PS4 1 marca

Trochę ubolewam nad faktem, że nie posiadam konsoli Sony. Horizon Zero Dawn bardzo mi się podoba i chciałbym móc w nią zagrać. Tytuł jest połączeniem gry akcji z elementami RPG, to wszystko rozgrywa się w oryginalnym otwartym świecie. Prymitywna ludzkość walczy z mechanizowanymi potworami. Horizon Zero Dawn wygląda prześlicznie pod względem wizualnym, mam także nadzieję, że gra za szybko nie stanie się monotonna. Na pewno jest to mocny punkt, aby posiadać konsolę Sony w swoim domu!

Horizon Zero Dawn

2. The Legend of Zelda: Breath of the Wild – SWITCH/WiiU 3 marca

Japoński gigant ostatnio ma się bardzo dobrze, za sprawą świetnie przyjętego Pokemon GO i mobilnej odsłony Mario. Na początku marca będzie miała swoją premierę także nowa konsola Nintedo. Switch, bo tak nazywa się najnowsze dzieło Japończyków, otrzyma jako tytuł startowy Zeldę. Nie wyobrażam sobie lepszej promocji konsoli. Nowa The Legend of Zelda: Breath of the Wild wygląda niesamowicie i jako starter, sprawdzi się znakomicie! Jeżeli podobały wam się poprzednie odsłony serii, chyba nie muszę was dłużej namawiać.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

3. LEGO Worlds - PC/PS4/XONE/SWITCH 7 marca

Ostatnie gry z LEGO w tytule mnie nie porwały. Były to solidne produkcje, jednak bazujące na sprawdzonych mechanizmach. Były to najczęściej adaptacje filmowe, które mogliśmy zagrać po seansie w kinie. Uważam, że tych gier przez ostatni czas było zdecydowanie za dużo. Tym czasem developer Traveller’s Tales zaoferuje nam coś zupełnie nowego. LEGO Worlds przypomina Minecrafta z klockami LEGO. Nie zabraknie budowania własnych konstrukcji, przedmiotów czy pojazdów. Gra ma oferować tryb sieciowy, w który będziemy mogli wchodzić w interakcje z innymi graczami. Jak dla mnie bomba, bo w końcu otrzymamy coś zupełnie nowego. Co jednak z tego będzie? Dowiemy się po premierze już 7 marca!

LEGO Worlds

4. Mass Effect: Andromeda – PC/PS4/XONE/WiiU 21 marca

Na ten moment czekało wielu fanów Mass Effect! Po niezbyt dobrym zakończeniu historii z Mass Effect, gracze musieli dość długo czekać na kolejną grę z tego uniwersum. Ten RPG niezwykle się przyjął i pokochali go gracze. Nowa część koncertuje się na eksploracji świata, poznawaniu nowych bohaterów oraz wykonywaniu masy misji. Podróże między gwiezdne są tutaj na porządku dziennym, podobnie jak zaawansowana technologia. Mass Effect Andromeda na pewno wciągnie na długie godziny, jestem tego niemal pewny. Premiera pod koniec marca na wiodących platformach do grania.

Mass Effect: Andromeda

5. Day of Infamy - PC 28 marca

Day of Infamy to sieciowy FPS, który zadebiutował na platformie Steam. Gra była dostępna w trybie wczesnego dostępu, jednak w marcu doczeka się ona swojej premiery. Powracamy do tematu 2 Wojny Światowej, gdzie siły alianckie będą walczyć z nazistami. Rozgrywka będzie oferować całkiem realistyczny model strzelania. Rywalizować będzie można na mapach, które były teatrem II Wojny Światowej. Day of Infamy to dość wymagający FPS, który zyskał uznanie u fanów. Jednak jeżeli brakuje wam sieciowych strzelanin z tej tematyki, to dajcie szanse tej produkcji!

Day of Infamy

Oprócz tego pojawią się także:

  • Nier: Automata – PC/PS4 10 marca
  • Battlefield 1: Nie Przejdą - PC/PS4/XONE 28 marca
  • theHunter: Call of the Wild – PC 14 marca
  • Kona – PC/PS4/XONE 17 marca

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Marzec 2017 – Horizon Zero Dawn, LEGO Worlds, Mass Effect: Andromeda, Zelda