PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2016 – Call of Duty: Infinite Warfare, Tyranny, Dishonored 2

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2016 – Call of Duty: Infinite Warfare, Tyranny, Dishonored 2

Powoli kończy się ten rok kalendarzowy. Tym czasem developerzy nie zwalniają tempa, aby wypuścić swoje największe hity jeszcze przed gwiazdką. W listopadzie pojawi się kilka interesujących gier, na które na pewno czekacie. Jesteście ciekawi jakie to będą produkcje? Zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Call of Duty: Infinite Warfare – PC/PS4/XONE 4 listopada

W życiu można być pewnym kilku rzeczy: śmierci, podatków i nowego Call of Duty, wydanego w listopadzie. W tym roku twórcy osadzą markę w dalekiej przyszłości. Wyruszymy na podbój układu słonczego. Zapowiada się dość ciekawie, biorąc pod uwagę, że marka zaczynała jako tytuł drugowojenny. Poznamy zupełnie nowych bohaterów, których nie było w poprzednich odsłonach. Ciekawym dodatkiem ma być remaster 4 części. W Call of Duty: Modern Warfare Remastered zmianie uległa głównie grafika oraz sterowanie. Premiera 4 listopada na komputery i konsole nowej generacji.

Call of Duty Infinite Warfare

2. Tyranny – PC 10 listopada

Fani klasycznych RPGów mają powody do radości. Studio Obsydian w listopadzie wyda kolejną nową markę. Pillars of Eternity zyskała rzeszę fanów, którym gra niezwykle się spodobała. Producent wydał także dwa mniejsze rozszerzenia do podstawki. Tym czasem do czynienia będziemy mieli zupełnie nową grą. Tyranny to fantasy RPG, w którym wygrały siły zła. W kampanii gracze wcielą się w oficera armii mrocznego lorda, próbującego zaprowadzić ład po wygranej wojnie. Premiera 10 listopada na blaszaki.

Tyranny

3. Dishonored 2 - PC/PS4/XONE 11 listopada

Dishonored 2 to kontynuacja popularnej skradanki z 2012 roku. Akcja toczy się 15 lat po wydarzeniach z pierwszego Dishonored, a gracze mają do wyboru dwoje protagonistów: Corvo Attano lub Emily Kaldwin. Gra na trailerach zapowiada się niesamowicie! Na pewno można się spodziewać efektownych zabójstw oraz sporej dowolności w działaniu. Pierwsza część bardzo mi się podobała, dlatego nie mogę się doczekać Dishonored 2. Premiera 11 listopada na pecety i konsole.

Dishonored 2

4. Pokemon Moon – 3DS 23 listopada

Jak pokazała premiera Pokemon GO, wirtualne stworki nadal są niezwykle popularne. Po wielkim bumie, jaki wywołała ta gra, niektórzy przypomnieli sobie tą markę. Pojawili się także tacy, którzy krytykowali Pokemon GO, ze względu na mechanikę rozgrywki. Na szczęście wielkie Nintendo uspokaja niezadowolonych fanów, przygotowując zupełnie nową grę. Wcielimy się w początkującego trenera pokemon, który musi zebrać je wszystkie. Powrócimy do znanych z poprzednich odsłon terenów, z takim wyjątkiem, że kolekcjonować będziemy nowe stworki. Pokemon Moon zadebiutuje wraz z Pokemon Sun, z taką różnicą, że obie gry będą się różnić dostępnymi Pokemonami. Premiera tylko i wyłącznie na przenośną konsolę Nintendo 3DS.

Pokemon Moon

5. Watch Dogs 2 – PC/PS4/XONE 29 listopada

Watch Dogs było obiecującą marką. Ubisoft przed premierą oferował rewolucję. Tym czasem po premierze, Watch Dogs zdobywało dość niskie oceny. Graczy nie przyciągną ten tytuł, ze względu na nudę. Brak dodatkowych czynności zupełnie zabiło tą grę. Jednak Ubisoft ciągle się uczy i zaczyna wyciągać wnioski. W dwójce wcielimy się w nowego hakera i akcja rozgrywać się będzie w San Francisco. Przynależeć będziemy do lokalnej grupy Dedsec, która walczyć będzie ze złym systemem ctOS. Premiera pod koniec listopada na wiodące platformy.

Watch Dogs 2

Oprócz tego pojawią się także:

  • Owlboy – PC 1 listopada
  • Moto Racer 4 - PC/PS4/XONE 3 listopada
  • Football Manager 2017 – PC 4 listopada
  • Darksiders Warmastered Edition - PC/PS4/XONE 29 listopada

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2016 – Call of Duty: Infinite Warfare, Tyranny, Dishonored 2