PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2016 – No Man's Sky, Batman: The Telltale Games Series, Worms WMD

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2016 – No Man's Sky, Batman: The Telltale Games Series, Worms WMD

Wakacje w tym roku są bardzo gorące. Podobnie będzie z premierami gier sierpnia. W tym miesiącu trafią się prawdziwe perełki, na które czeka wiele osób. Jesteście zainteresowani w co będzie można zagrać na pececie i konsoli? Zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Batman: The Telltale Games Series – PC/PS4/XONE 2 Sierpnia

Ostatnia gra z Batmanem nie miała dobrego wydźwięku. Twórcy stworzyli nie grywalny tytuł dla posiadaczy blaszaków. Gra nie chciała prawidłowo chodzić, były odczuwalne spadki płynności czy błędy graficzne. Gracze konsolowi byli w lepszej sytuacji i to oni mogli komfortowo pograć. Za odkupienie win bierze się firma Telltale Games. Ten developer przyzwyczaił nas do epizodycznych odcinków, ciekawych postaci, podejmowanie ciężki decyzji i wciągającej historii. To wszystko znajdzie się w najnowszej grze o Batmanie. Premiera 2 sierpnia na PC i konsole nowej generacji!

2. This is the Police – PC 2 Sierpnia

This is the Police to gra strategiczna z elementami przygodówki. Jednak nie będziemy wcielać się w dobrego glinę, prawdziwego stróża prawa. Grać będziemy komendantem, który zacznie łamać prawo dla własnych korzyści. Gra naprawdę zapowiada się znakomicie i warto dać jej szanse. Developerem jest małe studio niezależne, które debiutuje tą pozycją. Premiera 2 sierpnia na blaszaki, konwersja na konsole nowej generacji we wrześniu!

3. No Man's Sky – PC/PS4 10 Sierpnia

No Man's Sky  to tytuł na, który wszyscy czekają. Będzie to olbrzymi sandbox, w którym świat będzie generowany losowo. Twórcy oddają graczom olbrzymi obszar do eksploracji. Nie zabraknie także efektownej walki. Podbój kosmosu nigdy wcześniej nie był tak blisko nas. Czy No Man’s Sky podbije serca graczy? Dowiemy się 10 sierpnia na PC i PS4. Wersja na blaszaki ma zaliczyć 2 dniowe opóźnienie.

4. Deus Ex: Rozłam Ludzkości – PC/PS4/XONE 23 Sierpnia

Kolejna odsłona uznanej serii gier RPG akcji. Akcja rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Deus Ex: Bunt Ludzkości. Gracze ponownie wcielają się w Adama Jensena, który walczy z terrorystami w różnych zakątkach świata, wykorzystując w tym celu swoje zmodyfikowane ciało. Premiera na wiodące platformy 23 sierpnia!

5. Worms WMD – PC/PS4/XONE 23 Sierpnia

Wormsy można kochać bądź nienawidzić. Jeżeli jednak uwielbiasz te niebezpieczne robale, to nie możesz się doczekać premiery Worms WMD. Nowa część oferować ma powrót do korzeni, jednak nie zabraknie nowości. Będzie można chować się w budynkach czy korzystać z pojazdów. Nie można zapominać o sporej ilości broni i ciekawych mapach. Nie zabraknie także trybu co-opowego, gdzie zagrać będzie mogła większa ilość graczy. Premiera 23 sierpnia!

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2016 – No Man's Sky, Batman: The Telltale Games Series, Worms WMD