PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Maja 2016 – Doom, Battleborn, Overwatch, SUPERHOT, Uncharted 4

Najlepsze Premiery Gier Maja 2016 – Doom, Battleborn, Overwatch, SUPERHOT, Uncharted 4

Sezon dla graczy można uznać za otwarty! W maju pojawią się kolejne perełki, które na pewno zainteresują wielbicieli elektronicznej rozgrywki. Do czynienia być możemy, będziemy mieli z grami roku, ale tego dowiemy się dopiero w grudniu. Tym czasem jesteście ciekawi w co będzie można pograć? Zapraszamy do oglądania!

1. Battleborn – PC/PS4/XONE 3 Maja

Na majówkę trafić ma gra Battlebron. Jest to połączenie dwóch gatunków: FPSa z MOBą. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Gearbox, które stworzyło między innymi serię Borderlands. Sama gra zapowiada się dość ciekawie i jeżeli lubicie nietypowe połączenia to koniecznie zagrajcie. Premiera 3 maja na konsole nowej generacji i pecety!

2. SUPERHOT – XONE 3 Maja

SUPERHOT po raz drugi zaatakuje w tym roku. Tym razem okazję pograć będą mieli posiadacze konsoli XONE. W lutym pecetowy zakochali się w tej grze! Zdecydowanie warto zagrać, bo to naprawdę innowacyjny FPS. Do tego jest to polska produkcja! Tytuł został sfinansowany na Kickstarterze, a jeden z poziomów został stworzony przez samego Cliffa Bleszinskiego. Premiera 3 maja na XONE!

3. Uncharted 4: Kres Złodzieja – PS4 10 Maja

W maju ma trafić czwarta już część Uncharted. W Kresu Złodzieja gracze ponownie wcielą się w postać Nathana Drake’a, bohatera poprzednich odsłon. Akcja gry będzie rozgrywać się po trzech latach po wydarzeniach znanych z Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Czego mogą się spodziewać gracze? Na pewno wielu zmian i ulepszonej grafiki. W końcu jest to tytuł, który był tworzony pod najnowszą konsolę Sony PS4. Po trailerach i gameplayach Uncharted 4: Kres Złodzieja zapowiada się obiecująco, dlatego warto dać mu szanse. Premiera 10 maja na konsoli PS4!

4. Doom – PC/PS4/XONE 13 Maja

Fani musieli czekać aż dwanaście lat na pojawie się nowej części Dooma. To zdecydowanie zbyt długo, jak na taki hit! Nowy Doom ma być resetem serii, więc wszystkie poprzednie wydarzenia nie miały miejsca. Gra wygląda niesamowicie przez niezwykle dynamiczną akcję. Oprócz strzelania do przeciwników można ich także efektownie rozrywać. Miałem nawet okazję pograć w betę multiplayerową i dodatkowo zaostrzyć sobie apetyt na ten tytuł. Premiera 13 maja na PC, PS4 i XONE!

5. Overwatch – PC/PS4/XONE 24 Maja

Firma Blizzard słynie z bardzo dobrych marek, takich jak Diablo, Starcraft czy Warcraft. Nie wydają swoich gier dość często, jednak ich produkcje mają duszę. Zawsze można liczyć na bardzo dobrze wykonaną grę z mistrzowskimi przerywnikami filmowymi. W maju ma pojawić się ich kolejne dzieło, które być może rozpocznie nową serię. Mowa oczywiście o Overwatch, sieciowym FPSie osadzonym w futurystycznej rzeczywistości. Co z tego wyniknie? Dowiemy się 24 maja, kiedy gra będzie miała swoją premierę na PC, PS4 i XONE.

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Maja 2016 – Doom, Battleborn, Overwatch, SUPERHOT, Uncharted 4