PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Najlepsze Premiery Gier Kwietnia 2016 - DiRT Rally, Quantum Break, Dark Souls III, Ratchet & Clank

Najlepsze Premiery Gier Kwietnia 2016 - DiRT Rally, Quantum Break, Dark Souls III, Ratchet & Clank

Zaczyna się robić coraz goręcej! Wielkie tytuły zaczynają opuszczać studia developerskie, dając graczom prawdziwy wysyp gier. Jesteście ciekawi co będzie można zagrać w kwietniu? Zapraszamy do artykułu!

1. DiRT Rally – PC/PS4/XONE 05 Kwietnia

DiRT Rally wychodzi z cienia early acces. W kwietniu ma pojawić się pełna wersja, niezwykle popularnej serii DiRT. Studio Codemasters skupia się na odwzorowaniu realizmu. Znaczące zmiany mają zajść w modelu jazdy. Pojazd po przejechaniu określonej ilości kilometrów, może się popsuć ze względu na zużycie niektórych podzespołów. Głównym celem twórców ma być wersja na blaszaki, ale pojawić się ma konwersja na wiodące konsole nowej generacji. Premiera 5 kwietnia!

2. Quantum Break – PC/XONE 05 Kwietnia

Na początku kwietnia ma się pojawić niezwykle oczekiwany przez wielu tytuł, mowa oczywiście o Quantum Break. Będzie to gra akcji w klimatach SCI-FI, z widokiem trzeciej osoby. Tytuł pojawić ma się tylko na pecetach z zainstalowanym Windowsem 10 oraz na konsoli Xboxie One. Studio Remedy w przeszłości wypuściło takie hity jak: Alan Wake i Max Payne. Fiński developer wielokrotnie potwierdzał, że potrafi zrobić dobrą grę. Oby to samo spotkało zbliżającego się wielkimi krokami Quantum Break. Premiera 5 kwietnia na PC oraz XONE!

3. Dark Souls III – PC/PS4/XONE 12 Kwietnia

Hardcorowi gracze pewnie nie mogą się doczekać kolejnej części Dark Souls. Seria ta zyskała sporą popularność, ze względu na wysoki poziom trudności. Nowa trzecia część ma nie odbiegać od standardów, do których przyzwyczaili twórcy graczy. Dark Souls 3 ma znacznie wyższe wymagania sprzętowe. Do komfortowej gry posiadać będziemy musieli dość silnego peceta, konsolowcy natomiast zagrają na PS4 i XONE. Starsze generacje nie są już wspierane przez twórców! Premiera 12 kwietnia!

4. Ratchet & Clank – PS4 15 Kwietnia

Marka Ratchet & Clank jest już na rynku dość długo, bo ponad trzynaście lat. Seria zyskała sobie rzeszę fanów. Nam szczególnie podobały się starsze części wydane na PS2, ale nowsze produkcje wcale nie były tak złe. Kiedy Sony zapowiedziało nową konsolę PS4 było pewne, że nowy Ratchet & Clank będzie musiał się pojawić, tylko kiedy trafi on do graczy? Za tytuł odpowiedzialni będą ci sami twórcy, co stworzyli pierwszą część. Ma to być remake, który ma zostać przystosowany pod najnowszą konsolę Sony PS4. Ratchet & Clank ma być techniczno zaawansowaną grą konsolą, w lepszej oprawie graficznej. Zmianom ma także ulec sterowanie przypominające teraźniejsze gry. Polska premiera 15 kwietnia na PS4!

5. Kona – PC 26 Kwietnia

Tytuł niezależny stworzony przez mało znane studio Parabole. Kona ma być połączeniem gry przygodowej oraz survivalu. Akcję obserwować mamy z perspektywy pierwszej osoby. Zadaniem gracza będzie rozwiązanie tajemnicy, zaginięcia mieszkańców w kanadyjskich górach oraz przetrwanie zimy w tej niezwykle klimatycznej lokalizacji. Widać, że twórcy Kona dość mocno inspirowali się takim hitem jak Kholat. Premiera na pecetach już 26 kwietnia!

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Kwietnia 2016 - DiRT Rally, Quantum Break, Dark Souls III, Ratchet & Clank