PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Lutego 2016 - XCOM 2, Dying Light: The Following, Far Cry Primal

Najlepsze Premiery Gier Lutego 2016 - XCOM 2, Dying Light: The Following, Far Cry Primal

Luty to czas ferii zimowych. Co za tym idzie mamy więcej czasu, który możemy poświęcić grom komputerowych. Jesteście ciekawi w co będzie można pograć? Zapraszamy do Top Premier Lutego 2016!

1. XCOM 2 – PC 5 Luty

Fani strategii turowych nie powinni narzekać. Już na początku lutego premierę będzie miała gra XCOM 2. Tytuł jest kontynuacją XCOM: Enemy Unknown wydanej w roku 2012. Gracz ponownie zmagać się będzie z kosmitami, którzy opanowali Ziemię. Kontynuacja zawierać będzie kilka nowych rozwiązań, jak np. losowo generowane mapy. Zmianom uległa walka jak i także wydawanie rozkazów. Jedynie wątpliwe wydaje się konieczność wykonywania misji pobocznych. Jak ten pomysł sprawdzi się w rozgrywce? Dowiemy się 5 lutego na PC!

2. Assassin's Creed Chronicles: Russia – PC/PS4/XONE 9 Luty

Miesiąc temu informowaliśmy was o mniejszej grze z logiem Assassin’s Creed. W lutym pojawi się trzecia cześć z serii Assassin's Creed Chronicles: Russia. Jak mówi podtytuł trafimy do 20 wiecznej Rosji. Po raz kolejny Assasyni walczyć będą z Templariuszami, w krwawej wojnie domowej. Pod względem mechaniki niewiele się zmieni. Otrzymamy niemal takie same rozwiązania, jak w przypadku poprzednich części: China i Indie. Będzie to klasyczna platformówka 2.5D wykonana na silniku UbiArt. Naszym skromnym zdaniem Assassin's Creed Chronicles: Russia wydaje się najciekawszą grą, z tej mini serii, i warto dać jej szanse. Premiera 9 lutego na PC/PS4/XONE!

3. Dying Light: The Following – PC/PS4/XONE 9 LUTY

Marka Dying Light powraca po około rocznej przerwie. Gra zyskała sobie sympatię graczy, jak i recenzentów. Techland mógł się poszczycić swoją produkcją w wielu prestiżowych nagrodach. Nic dziwnego, że twórcy planują dalszy rozwój gry. Dodatek The Following oferować ma zupełnie nowe tereny, przeciwników, uzbrojenie i przygody. W końcu będzie można zasiąść za sterami pojazdu, dokładnie Buggy. Fabułą rozgrywać się będzie po wydarzeniach z podstawki. Ponownie wcielimy się postać Kyle’a Crane’a, który tym razem przemierzać będzie zupełnie nowe obrzeżą Harran. Premiera 9 lutego na PC/PS4/XONE!

4. Far Cry Primal – PS4/XONE 25 luty

W luty posiadacze konsol będą mogli zagrać w Far Cry Primal. Jest to prehistoryczny spinoff serii Far Cry. W tej części będziemy mogli zapomnieć o broni palnej, samochodach czy miotaczu ognia. Nie zabraknie jednak efektownych polowań jak i scen walki. Gracz będzie eksplorować otwarty świat, zajmował się rzemiosłem i walczył z innymi plemionami. Primal zapowiada się niezwykle ciekawie i może rzucić powiew świeżości do marki Far Cry. Premiera 25 lutego na PS4 i XONE!

5. Pillars of Eternity: The White March Part II – PC 16 Luty

Fani Pillars of Eternity otrzymają drugie rozszerzenie The White March Part II. Dodatek będzie kontynuował przygodę z Białej Marchii część 1, wzbogaci także o nowe lokacje, misje fabularne i oferować będzie zwiększony maksymalny poziom postaci oraz niedostępne wcześniej zdolności specjalne bohaterów. Za produkcję ponownie odpowiada studio Obsidian Entertainment. Producent wymaga posiadania podstawowej części gry, do instalacji rozszerzenia. Premiera na PC 16 lutego!

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Lutego 2016 - XCOM 2, Dying Light: The Following, Far Cry Primal