PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Stycznia 2016 - Rise of the Tomb Raider, Resident Evil Zero HD, Bombshel

Najlepsze Premiery Gier Stycznia 2016 - Rise of the Tomb Raider, Resident Evil Zero HD, Bombshel

Witamy was w roku 2016! Jesteście ciekawi w co będzie można zagrać? Zapraszamy do TOP Premier stycznia 2016!

1. Assassin's Creed Chronicles: India – PC/PS4/XONE 12 Stycznia

Ubisoft nie zwalnia tempa! Robi wszystko co może, aby fanom dostarczyć kolejnego Assasyna. Tym razem będzie to mniejsza produkcja 2D, wykonana w silniku UbiArts. Rok temu mogliśmy już zagrać w poprzednią część sip-offa, rozgrywanego w Chinach. Tym razem zmieni się sceneria, na malownicze Indie. Twórcy planują stworzyć jeszcze jedną część w Rosji. Zapowiada się ciekawie i na pewno Ubisoft, nie da odetchnąć swojej największej marce Assassin’s Creed. Premiera na komputery i konsole nowej generacji 12 stycznia!

2. Resident Evil Zero HD – PC/PS4/PS3/X360/XONE 19 Stycznia

Nie macie dość remakeów i reedycji? To dobrze się składa, bo Capcom szykuje kolejną niespodziankę! W styczniu pojawić się ma zremasterowana wersja Resident Evil Zero HD. Zero oryginalnie ukazało się w roku 2002, na konsoli Nintendo GameCube. W grze pokierujemy dwoma postaciami: agentką Rebeccą Chambers oraz byłym żołnierzem marine Billym Coenem. Tytuł będzie posiadał ulepszaną oprawę graficzną, względem oryginału, oraz sterowanie przystosowane do współczesnych standardów rozgrywki. Premiera na wszystkie platformy, nawet na konsole ubiegłej już generacji 19 stycznia!

3. LEGO Marvel's Avengers – PC/PS4/PS3/X360/XONE 26 Stycznia

Fani Marvela mają dość ciekawą perspektywę. W tym roku ma pojawić się kilka interesujących filmów z Super Bohaterami w roli głównej. Również zadebiutuje zapewne kilka gier komputerowych. Pierwszą z nich będzie LEGO Marvel's Avengers. Tytuł ponownie przeniesie graczy do komiksowego uniwersum Marvela. Gra będzie koncertować się na wydarzeniach ukazanych w kilku wyprodukowanych dotąd filmach fabularnych, o przygodach super bohaterów. Nie zabraknie także specyficznego humoru, który towarzyszy grom LEGO niemal od początku. Premiera na wszystkie platformy 26 stycznia!

4. Bombshell – PC/PS4 29 Stycznia

Twórcy takich hitów jak Rise of the Triad czy Duke Nukem zamierzają powrócić na salony! Bombshell to RPG akcji, w którym wcielimy się w tajemniczą najemniczkę. Posiada ona mechaniczne ramie i przemierza cztery zróżnicowane światy, aby uratować prezydenta z rąk kosmitów. Gra cechować będzie się specyficznym poczucie humoru (ten możemy znać chociażby z gier serii Duke Nukem) oraz widokiem izometrycznym. Sami jesteśmy niezwykle ciekawi tego zabójczego połączenia! Premiera 29 stycznia na PC i PS4!

5. Rise of the Tomb Raider – PC 29 Stycznia

Rise of the Tomb Raider był trochę wydawany na raty. W pierwszej kolejności gra pojawiła się na konsolach Microsoftu. Tymczasowa ekskluzywność nadal trwa, ponieważ Tomb Raider ma zadebiutować na komputerach z zainstalowanym system Windows. Ponownie wcielmy się w Larę Croft i będziemy kontynuować naszą przygodę. Trafimy do śnieżnej Syberii jak i także odwiedzimy Syrię. Szkoda, że twórcom nie udało się wydać tej gry przed końcem ubiegłego roku. Na pewno sylwester wyglądałby zupełnie inaczej… Premiera na blaszakach 29 stycznia!

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Stycznia 2016 - Rise of the Tomb Raider, Resident Evil Zero HD, Bombshel