PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Grudnia 2015 - Elite: Dangerous – Horizons, Just Cause 3, Rayman Adventures

Najlepsze Premiery Gier Grudnia 2015 - Elite: Dangerous – Horizons, Just Cause 3, Rayman Adventures

Niezwykle szybko minął ten rok 2015. Całkiem niedawno pisaliśmy jeszcze o premierach stycznia, a już w kalendarzu mamy pierwszego grudnia. Jesteście ciekawi w co będzie można zagrać? Zapraszamy do TOP Premier Grudnia 2015!

1. Elite: Dangerous – Horizons – PC 15 Grudnia

Od premiery Elite Dangerous minęło już trochę czas. Frontier Developments postanowiło wydać pakiet rozszerzeń,  aby przyciągnąć do gry wiernych fanów. Możliwe stanie się lądowanie i eksplorowanie planet odwzorowanych w skali 1:1. W końcu gracze doczekają się skanowania obszarów w celu pozyskania, surowców, kopalń, maszyn i wrogich twierdz. To spora zmiana względem podstawowej części gry. Twórcy dodatkowo stworzyli naziemny pojazd Skarabeusz, który ma pomóc w eksploracji planet. Samo rozszerzenie wnosi także sporo usprawnień w Elite: Dangerous. Premiera 15 grudnia na PC!

2. Just Cause 3 – PC/PS4/XONE 1 Grudnia

To już trzecia odsłona popularnej serii Just Cause. W najnowszej części ponownie wcielimy się w rolę agenta Rico Rodrigueza, którym zmaga się z dyktatorskimi rządami w rejonie Morza Śródziemnego. Na pewno nie zabraknie rozległych terenów do eksplorowania, jak i wartkiej akcji. Za Just Cause 3 odpowiedzialne jest studio Avalanche Studios, które całkiem niedawno wydało dość dobrego Mad Maxa. Premiera na PC i konsolach nowej generacji 1 grudnia!

3. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – PC/PS4/ XONE  1 Grudnia

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna taktyczna strzelanka od studia Ubisoft. Walczyć będziemy z terrorystami przy użyciu policji. Gra posiada dość szeroki zakres destrukcji i modyfikowania otoczenia. Powoduje to, że gracze będą mieli więcej możliwych podejść do szturmów na bazę przeciwnika. Nie może zabraknąć klas postaci oraz unikatowych skórek. Gra ukaże się na trzy wiodące platformy (PC, PS4 i XONE) 1 grudnia.

4. Rayman Adventures – Android/iOS 3 Grudnia

Fani Raymana mają powody do radości. W grudniu pojawi się nowa gra na platformy mobilne. Rayman Adventures oferować ma zupełnie nowe poziomy oraz inną mechanikę rozgrywki. W poprzednich odsłonach bohater automatycznie poruszał się do przodu i nie mieliśmy na to wpływu. W Adventures to gracz będzie mógł kierować Raymanem i wydawać mu polecenia, przesuwając palcem po ekranie. Większość z poziomów ma mieć otwartą strukturę, aby zmusić gracza do poszukiwania sekretów. Silnik gry pozwolić ma na prześliczną szczegółową grafikę i 60 klatek na sekundę. Premiera na Android i iOS 3 grudnia!

5. The Sims 4: Spotkajmy Się – PC 10 Grudnia

Gracie jeszcze w Sims 4? Może warto zainteresować się nadchodzącym rozszerzeniem do tej gry? Najnowszy dodatek Spotkajmy Się, oferować ma nową lokację Windenburg, inspirowaną europejską architekturą. Nie zabraknie nowych rozmaitych formy aktywności, skupiających się na aspektach społecznościowych. Możliwe będzie rozgrywanie meczów w piłkarzyki, palenie ognisk czy branie udział w imprezach tanecznych. Premiera 10 grudnia na PC.

Oprócz tego pojawią się także:

  • Chivalry: Medieval Warfare Ultimate Edition [PS4]
  • Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below [PC]
  • DiRT Rally [PC]
  • Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play [PS3]
  • Star Wars: Battlefront - Bitwa o Jakku [PC]
  • Metro 2033 Wars [Android]

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Grudnia 2015 - Elite: Dangerous – Horizons, Just Cause 3, Rayman Adventures