PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Października 2015 - Rise of the Tomb Raider, Uncharted, Assassin's Creed

Najlepsze Premiery Gier Października 2015  - Rise of the Tomb Raider, Uncharted, Assassin's Creed

W końcu doczekaliśmy się prawdziwego wysypu premier. W tym miesiącu mają trafić się prawdziwe perełki, z których każdy powinien być zadowolony. Jesteście ciekawi co będzie można pograć, w jesiennie długie wieczory? Zapraszamy do TOP Premier Października 2015!

1. Transformers: Devastation - PC/PS3/PS4/X360/XONE 6 Października

Seria Transformers powraca do korzeni! Dokładnie do lat 80, kiedy to serial był emitowany w amerykańskiej telewizji. Powracają także oryginalni aktorzy, którzy użyczyli swoich głosów postaciom z kreskówki. Sama oprawa graficzna także ma nawiązywać do komiksowej kreski. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Platinium Games, która ma na swoim koncie serię Bayonetta. Raczej nie powinniśmy obawiać się niskiego poziomu produkcji.

2. Uncharted: The Nathan Drake Collection – PS4 9 Października

Sony dla swoich fanów przygotowało kolejną reedycję. W październiku do posiadaczy konsol PS4 trafić ma Uncharted: The Nathan Drake Collection. Jest to wydanie, które zawiera zestaw trzech pierwszych części Uncharted. Spodziewać się można na pewno poprawionej grafiki. Do tego przed premierą czwartej części, fani mogą przypomnieć sobie historię. Czy będziecie sięgać po Kompletną Edycje? Dajcie nam znać w komentarzach, dlaczego tak.

Minecraft: Story Mode – PC/PS3/PS4/X360/XONE/Android/iOS/WIIU 13 Października

Firma Telltale Games od dłuższego czasu specjalizuje się wydawaniu gier epizodycznych. Developera znamy po wyśmienitych seriach takich jak: The Walking Dead, The Wolf Among Us czy Tales from the Borderlands. Teraz twórcy mogą do swojego portfolio dodać Minecrafta. Gra na pewno będzie przypominać inne dzieła Telltale. Czyli będzie rozbudowana fabuła, lekko komiksowa grafika i wiele wyborów moralnych. Czy są tu jacyś fani Minecrafta?

4. Assassin's Creed: Syndicate –PS4/XONE 25 Października

Konsolowi fani serii Assassin's Creed, już w październiku będą mogli zagrać w najnowszą część Syndicate. Gracze komputerowi będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Wersja na blaszaki pojawić się ma dopiero w listopadzie. Ubisoft chce odkupić swoje winy, za mało grywalne Unity. Dlatego twórcy mają więcej czasu na dopieszczenie Syndicate. Akcja gry rozgrywać się będzie w Londynie w roku 1868. Poznamy nowego Assasyna oraz będziemy świadkami rewolucji przemysłowej. Premiera 25 października na konsole nowej generacji!

5. Rise of the Tomb Raider – X360 13 Października

Macie jeszcze konsole Xbox 360? Tak? To dobrze się składa, bo będzie okazja zagrać w grę. I to w nie byle jaką, bo w Rise of the Tomb Raider. Microsoft wykupił tym czasową ekskluzywność Tomb Raidera, dlatego wydaje grę trochę na raty. W pierwszej kolejności ukaże się na konsolę X360, za miesiąc na Xbox One oraz po nowym roku na kolejne platformy, takie jak Playstation 4 i PC. Czy jest na co czekać? Na pewno tak, bo kto by nie chciał pograć Larą Croft! Premiera już 13 października!

W tym miesiącu zadebiutują także:

  • Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek (PC)
  • Halo 5: Guardians [XBOX ONE]
  • FIFA 16 Ultimate Team Mobile [Android]
  • Afro Samurai 2: Revenge of Kuma [XBOX ONE]
  • Gears of War: Ultimate Edition [PC]
  • The Legend of Zelda: Tri Force Heroes [3DS]
  • The Talos Principle [PS4]

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Października 2015 - Rise of the Tomb Raider, Uncharted, Assassin's Creed