PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Maja 2017 – Prey, Injustice 2, Inner Chains, Shadow Warrior 2, Get Even

Najlepsze Premiery Gier Maja 2017 – Prey, Injustice 2, Inner Chains, Shadow Warrior 2, Get Even

W maju czekają na nas kolejne hity. Jesteście ciekawi w co będzie można zagrać na konsoli i pececie? Zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Prey – PC/PS4/XONE 5 maja

Marka Prey zaczyna żywot od początku. Wcielimy się w postać pracownika, który przechodził eksperymenty naukowe. W kosmosie przyjdzie nam walczyć z obcą cywilizacją. Nowego Preya nie łączy nic z oryginalną częścią wydaną w 2006 roku. Jest to jeden z tych tytułów, na który bardzo czekam. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję, a ten FPS wciągnie mnie na długie godziny. Premiera na komputery i konsole nowej generacji 5 maja.

Prey

2. Injustice 2 – PC/PS4/XONE 16 maja

Kontynuacja ciepło przyjętej bijatyki z 2013 roku. Mowa oczywiście o grze Injustice: Gods Among Us, w której walczyliśmy postaciami z uniwersum DC. Dwójka jest bezpośrednią kontynuacją bijatyki, wykonanej w technologii 2.5D. Walka rozgrywa się pomiędzy dwoma bohaterami: Supermanem i Batmanem, który każdy z nich próbuje odbudować swoje społeczeństwo. W pierwszej kolejności Injustice 2 trafi na konsole nowej generacji, w późniejszym czasie na pecety.

INJUSTICE 2

3. Inner Chains - PC/PS4/XONE 18 maja

Inner Chains to strzelanka FPS debiutanckiego studia Telepaths’ Tree. W tym biomechanicznym świecie przyjdzie nam walczyć o przetrwanie. Lokacje wyglądają dość klimatycznie i jednocześnie przerażająco. Rozgrywka polegać ma na walce i eksplorowaniu otwartego świata. Gracze mają mieć sporą swobodę w poruszaniu się po tym świecie. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, warto dać szanse Inner Chains. Premiera na pecety i konsole 18 maja.

Inner Chains

4. Shadow Warrior 2 – PS4/XONE 23 maja

Shadow Warrior 2 trafił na komputery w październiku w ubiegłym roku. Konsolowcy musieli uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na swoją kolej. W maju na konsole nowej generacji ma trafić Shadow Warrior 2. Pierwsza część gry była udanym powrotem do korzeni. Polskiemu developerowi Flying Wild Hog, udało się doskonale przenieść klimat oryginału. Także graczom i recenzentom do gustu przypadły zmienione szaty Shadow Warriora. Akcja drugiej części rozgrywać się będzie 5 lat po wydarzeniach znanych z poprzedniej części. Ponownie gracz pokieruje losami Lo Wanga, który pracuje dla lokalnej mafii Yakuzy. Ciekawą nowością ma być tryb kooperacyjny, przeznaczony dla maksymalnie 4 graczy. Fani mogą także liczyć na specyficzny humor oraz na masę poukrywanych sekretów.

Shadow Warrior 2

5. Get Even - PC/PS4/XONE 26 maja

Get Even zainteresował mnie już kilka lat temu. Wszystko za sprawą sesji zdjęciowej opuszczonego budynku, który miał być jedną z lokacji w grze. Tytuł będzie posiadał fotorealistyczną grafikę, podobnie jak to było w przypadku Zaginięcia Ethana Cartera. W Get Even poznamy historię Cole Black, prywatnego detektywa. Utracił on pamięć i próbuje rozwikłać zagadkę ze swojej przeszłości. Premiera na blaszaki i konsole 26 maja.

Get Even

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Maja 2017 – Prey, Injustice 2, Inner Chains, Shadow Warrior 2, Get Even