PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Najlepsze Strony Gamblingowe CS:GO w 2017 Roku + Darmowe Coinsy Dla Każdego!

Najlepsze Strony Gamblingowe CS:GO w 2017 Roku + Darmowe Coinsy Dla Każdego!

Ruletki, jackpoty, obstawianie meczy i sporo więcej - tego typu gry skinami oferuję obecnie najlepsze strony gamblingowe. Postanowiliśmy wyszczególnić te najpopularniejsze, na których dodatkowo można za darmo uzyskiwać wirtualne waluty. Sprawdźcie to.

Skiny z gry Counter-Strike:Global Offensive z czasem stały się wręcz walutą, a dla niektórych świetnym interesem i zarobkiem. Boom na strony gamblingowe spowodował jednak spory kłopot dla Valve - komisja hazardowa chciała nawet całkowitej blokady wymian skinami. Ostatecznie, tego typu witryny nie mogą być zakładane na terenie USA. Przez to ich liczba jest oczywiście dużo mniejsza niż kiedyś, ale spokojnie da się jeszcze pograć skinami. Warto jednak pamiętać, że jest to hazard i osoby poniżej 18 roku życia, nie powinny brać w nim udziału. Dla wszystkich pełnoletnichspis najciekawszych stron gamblingowych.

CSGOPolygon

Numerem jeden w segmencie gamblingowych stron wydaje się być CSGOPolygon.com. Główną rozgrywką jest tu standardowa ruletka, znana przede wszystkim z nieistniejącej już witryny CSGODouble.com. To jednak nie wszystko - mamy do dyspozycji Coin Flip, czyli rzut monetą, a także Match Betting, czyli obstawianie meczy najlepszych ekip CS:GO.

najlepsza ruletka cs:go, czyli csgopolygon.com

Walutą są tu coinsy - 1000 coinsów to około 1$. Wymieniamy je za nasze skiny lub... dostajemy jednorazowo za darmo, by móc od razu sprawdzić stronę. Jak to zrobić? Wystarczy w zakładce Redeem Code wpisać kod VIDEOTESTY

Darmowe coinsy na csgopolygon.com

Csgodouble.gg

CSGODouble.gg jest następcą popularnej niegdyś strony CSGODouble.com, która niejako zapoczątkowała gambling skinami na ruletkach. Zasady praktycznie takie same jak na "polygonie". Jeżeli chcecie 250 darmowych coinsów, to w polu free coins wpiszcie kod videotesty

darmowe coinsy na csgodouble.gg

Csgofast.com

Masę gier znajdziemy również na Csgofast.com. Największą uwagę przykuwa tu jackpot. Jest też ruletka, pojedynki 1vs1, Slot Game czy obstawianie meczy.

Warto zaznaczyć, że strona jest po polsku. Plusem jest też obsługa systemów płatniczych - PayPal, karty kredytowe, przelewy, Skrill czy kilka innych metod.

Kolejnym atutem csgofast.com są darmowe coinsy. Logując się z tego linku na start uzyskacie ponad 20 coinsów. Dodatkowo, przez 15 pierwszych dni możecie zgarniać 10 monet dziennie. Całkiem niezłe bonusy.

gamblingowa strona po polsku, czyli csgofast.com

Csgo-case.com

Csgo-case.com oferuje zarówno rozgrywki multiplayer, jak i singleplayer. Możliwości jest multum, np. jackpot, ruletka, rzut monetą, rzut kością, blackjack i wiele innych. Jeżeli chcecie aż 150 darmowych tokenów, to w tym polu wpiszcie kod VIDEOTESTY
darmowe tokeny na stronie gamblingowej csgo-case.com

Society.gg

Society.gg również jest w polskiej wersji językowej. Główną zabawą jest tu Bust. Na czym to polega? Gracze wpłacają dowolną kwotę wirtualnej waluty (tutaj są to banany) i muszą wycofać się w odpowiednim momencie w trakcie mnożenia ich wkładu, przed Bustem. Czasem Bust następuje przy mnożniku typu 20x, a czasem przy 1.10x. Możemy również pograć w rzut monetą czy dość niestandardową ruletkę. Darmowe banany uzyskacie logując się z tego linku.

popularna rozgrywka bust na jednej ze stron gamblingowych

Farmskins.com

Wreszcie coś nietypowego. Chodzi o stronkę Farmskins.com, na której możecie otwierać różnego rodzaju skrzynki. Jeżeli więc nie chcecie dawać zarobić Gabenowi, to będzie to świetne miejsce do unboxingów. Poszczególne skrzynki różnią się cenami, w zależności od tego, co może z nich wypaść. Całkiem interesujące rozwiązanie. Jeżeli chcecie bonus na start, to w prawym górnym rogu, po wybraniu add funds, wpiszcie w zakładce Promo Code - videotesty

Warto też dodać, że w zakładce Daily Bonus raz dziennie możemy za darmo otworzyć skrzynkę!

Darmowe otwieranie skrzynek ze skinami

Drakewing.com

Drakewing.com to dość oryginalnie wyglądająca strona, która jest w polskiej wersji. Jest tam oczywiście ruletka, rozgrywka typu crash, jackpot czy slot game. Chcecie darmowe coinsy? W polu Kod Promocyjny wpiszcie 508861.

oryginalna ruletka ze skinami cs:go

Csgowheel.com

Csgowheel.com skupia się na popularnej ruletce i rozgrywce typu crash/bust, która w tym przypadku nosi nazwę Explode. Niby tylko dwie gry, ale obie przedstawione w dość oryginalnej formie. Pierwsze 100 coinsów możecie uzyskać całkowicie za darmo, wpisując w tej zakładce kod VIDEOTESTY

ruletka cs:go i explode game o coinsy

Jakie myszki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu myszek z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które myszki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Zowie FK1+ Zowie FK1+Best of the best!
2SteelSeries Rival 300 SteelSeries Rival 300 Sprawdź sam
3Zowie EC1-A Zowie EC1-A Ten ma niezłą cenę!
4Razer DeathAdder Chroma Razer DeathAdder Chroma Polecany model
5Zowie FK2 Zowie FK2 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Myszek do CS:GO - Najlepsze Gamingowe Myszki 2017

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Najlepsze Strony Gamblingowe CS:GO w 2017 Roku + Darmowe Coinsy Dla Każdego!
Autor: Łukasz