PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2017 – Batman, StarCraft, Uncharted, Observer, Filary Ziemi

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2017 – Batman, StarCraft, Uncharted, Observer, Filary Ziemi

Lato w pełni a do tego rozgrzeją nas premiery growe! W sierpniu pojawi się kilka interesujących tytułów, które mogą was zainteresować. Jesteście ciekawi co dla was przygotowaliśmy? Zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Batman: The Telltale Series - The Enemy Within – PC/PS4/XONE/iOS/Android 8 sierpnia

Firma Taletale przypomniała sobie o serii z Batmanem. W sierpniu pojawi się drugi sezon, tej niezwykle popularnej postaci. Człowiek Nietoperz ponownie będzie musiał złapać Jokera i Człowieka Zagadkę. Czego można się spodziewać? Na pewno wciągającej fabuły i wielu trudnych wyborów, które będzie musiał podjąć gracz. Premiera 8 sierpnia na wiodące platformy do grania oraz na smartfony.

Batman: The Telltale Series - The Enemy Within

2. StarCraft: Remastered – PC 14 sierpnia

Gracze już od dłuższego czasu czuli, że coś wisi w powietrzu. Oficjalnie Blizzard potwierdził, że pracuje nad Remasterem kultowej pierwszej części StarCrafta. Gra doczeka się poprawionej grafiki, lepszego systemu sieciowego oraz otrzyma wszystkie oficjalne dodatki. Nie można też zapominać o polskiej wersji językowej, której zabrakło w oryginale. To co się nie zmieni, to wciągająca rozgrywka, zarówno w trybie dla pojedynczego gracza i wieloosobowego. Premiera 14 sierpnia, wyłącznie na komputerach osobistych.

StarCraft: Remastered

3. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - PS4 22 sierpnia

Fani na pewno nie mogą doczekać się tej gry. Zaginione Dziedzictwo to samodzielny dodatek do czwartej części gry Uncharted. W niej gracz pokieruje losami Chloe Frazer, która to wybrała się do Indii w celu znalezienia artefaktu. Powróci eksploracja otoczenia, walka i skradanie się. Wszystko to, za co pokochali tę serię gracze. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zadebiutuje tylko na konsoli PS4 22 sierpnia.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

4. Observer – PS4/XONE 15 sierpnia

Pamiętacie grę Layers of Fear? Mamy dla was znakomitą wiadomość! Twórcy Bloober Team powracają z nową grą. Observer to pierwszoosobowy horror osadzony w cyberpunku. Gracz pokieruje losami policjanta, który jest w stanie czytać w myślach. Layers of Fear niezwykle mi się podobał i na pewno sprawdzę Observer. Premiera na komputery i Xboxa One 15 sierpnia.

Observer

5. Filary Ziemi - PC/PS4/XONE/iOS 15 sierpnia

Dla fanów przygodówek także się coś znajdzie. Filary Ziemi bazuje na powieści historycznej Kena Folletta. Akcja The Pillars of the Earth rozgrywa się w XII wieku, w burzliwym okresie zwanym Anarchią. W tytule nie zabraknie wciągającej fabuły, rozwiązywania zagadek i dużo klikania. Filary Ziemi doczekają się polskiej wersji językowej. Premiera 15 sierpnia na wiodących platformach i iOS.

Filary Ziemi

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2017 – Batman, StarCraft, Uncharted, Observer, Filary Ziemi