PODPOWIEDZI:

Wybieramy Wydajny Laptop Dla Ucznia Lub Studenta

Wybieramy Wydajny Laptop Dla Ucznia Lub Studenta

Nauka to nie wszystko! Oprócz czytania Wikipedii, czy drukowania referatów, człowiek potrzebuje także się rozluźnić i spędzić trochę czasu w wirtualnej rzeczywistości. W przypadku studenta, komputer może być także narzędziem dodatkowego zarobku, a do tych czynności będzie potrzebny naprawdę mocny sprzęt!

Promocja MediaExpert i MSI

Zacznijmy od ciekawej promocji w sklepach MediaExpert! Do każdego laptopa otrzymujemy roczną subskrypcję oprogramowania antywirusowego McAfee oraz rabat na pakiet Office 365, w wysokości 100zł! 

McAfee za darmo

To nie koniec! Kupując laptop MSI, m.in właśnie w sklepach MediaExpert, możemy odebrać gadżety MSI o wartości do 450zł! Wśród nich są plecaki MSI, breloczki oraz myszki! Wystarczy zarejestrować zakupiony sprzęt na stronie producenta!

Smocze Wakacje

MSI Apache Pro GE62VR

Zatem pierwszą propozycją jest właśnie laptop gamingowy od MSI, czyli Apache Pro GE62VR! Ten model wyposażono w procesor IntelCore i7 7700HQ, kartę graficzną nVidia GTX1060, 8GB pamięci DDR4 oraz 1TB dysk twardy. Nad niską temperaturą "wnętrzności" czuwa system chłodzenia Cooler Boost 4. Te podzespoły zapewnią wysoką wydajność w grach wideo oraz programach specjalistycznych. Do tego dochodzi ciekawy design MSI, kolorowe podświetlenie klawiatury oraz technologia True Color. Jeśli jesteś graczem, powinieneś zainteresować się tym urządzeniem, choć jego cena nie jest niska.

MSI Apache Pro GE62VR

MSI Leopard GP72

Jeśli twój budżet jest nieco niższy, to MSI Leopard GP72 jest propozycją dla Ciebie. Wyposażony jest w ten sam procesor i7 7700HQ, 8GB pamięci DDR4 oraz 1TB pamięci masowej. Różnicę w specyfikacji tworzy karta graficzna - tutaj zastosowano mobilną jednostkę GTX960M, która jest mniej wydajna, niż GTX1060, lecz nie oznacza to, że Leopard nie jest wydajną maszyną. Zapewni również większy niż w poprzednim modelu ekran, bo ten ma 17 cali, więc w pewnym stopniu rekompensuje to słabszą grafikę, zwłaszcza w przypadku osób, które cenią sobie większą matrycę. W tym modelu również nie zabrakło technologii Cooler Boost 4!

MSI Leopard GP72

ACER Swift 3

Jeśli jednak potrzebujesz czegoś wydajne, jednak trochę lżejszego i mniejszego, to powinieneś zainteresować się ultrabookami, które łączą w sobie mobilność oraz wysokie osiągi. Acer Swift 3będzie bardzo dobrym wyborem, ze względu na procesor i5 7200U, 8GB pamięci RAM oraz 256GB dysk SSD. Na tym sprzęcie raczej nie pogramy w najnowsze tytuły na wysokich detalach, ale komputer powinien zapewnić nam wystarczającą wydajność do okazjonalnej obsługi programów do obróbki wideo czy grafiki, o przeglądaniu internetu nie wspominając. W dodatku laptop jest naprawdę cienki i lekki, ma wydajną baterię i ciekawy gadżet w postaci czytnika linii papilarnych.

Acer Swift 3

APPLE MacBook Air 

Jesteś z drugiego obozu? Z tego z nadgryzionym jabłkiem? Powinieneś zainteresować się Macbookiem Air! Ten najtańszy przedstawiciel notebooków z Cupertino zapewni wysoką wydajność za sprawą procesora Intel Core i5, 8GB pamięci DDR3 oraz 128GB dyskowi SSD. To wszystko w niezwykle kompaktowej obudowie z aluminium o grubości jedynie 1,7cm. Do zalet Mac'ów można zaliczyć świetną optymalizację systemu MacOS oraz niesamowicie długi czas pracy na baterii - aż do 12 godzin!

Macbook Air

Podsumowanie

Myślę, że w tym zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie! Mamy super wydajny laptop dla graczy, drugi - nieco mniej wydajny, lecz większy i tańszy. Fani cienkich laptopów również nie będą zawiedzeni - w naszych propozycjach dwa ultrabooki, w tym jeden z systemem MacOS! Mam nadzieję, że wybierzesz z tego coś dla siebie!

blog comments powered by Disqus
Wybieramy Wydajny Laptop Dla Ucznia Lub Studenta