PODPOWIEDZI:

Gadżety Dla Uczniów do Szkoły! Edycja 2017

Gadżety Dla Uczniów do Szkoły! Edycja 2017

Już 4 września powrót do szkoły. Studenci natomiast mają czas aż do 2 października. Wszystkim niezależenie od poziomu wykształcenia przydadzą się gadżety, które umilą przesiadywanie w klasie lub na sali wykładowej. Oto nasze propozycje.

1. Hykker Air

Firmę Hykker możecie znać z dużych promocji w Biedronce. Tym razem do zaoferowania mają bardzo proste, tanie i bezprzewodowe słuchawki bluetooth. Dlaczego je polecamy? Bo czas pracy baterii starczy bezproblemowo na kilkanaście przerw, wyjazd do szkoły oraz powrót do domu. Okażą się przydatne szczególnie na lekcji WF-u, ponieważ ich silikonowe wkładki douszne idealnie dopasowują się do uszu, nawet tych niewymiarowych.

Hykker Air

Dzięki temu nie wypadną nam w trakcie biegu. Jeżeli natomiast należycie do pedantów i nienawidzicie chaosu, to krótki kabel raczej nie zaplącze Wam się w tornistrze. Dodatkowo w środku obudowy znajduje się magnes, dzięki któremu możecie obie słuchawki połączyć ze sobą. Chcecie, aby recenzja tych słuchawek pojawiła się na naszym kanale? Dajcie znać w komentarzach.

2. Panasonic RP-NJ300B

Kolejne słuchawki bezprzewodowe w naszym zestawieniu to Panasonic RP-NJ300B. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Bo gwarantują 4 godzinysłuchania muzyki bez przerwy, a jakość neodymowego 9mm przetwornika zdecydowanie umożliwi nam przyjemne przesiadywanie na przerwach i odrabianie prac domowych na kolanie. Poza tym są bardzo lekkie, a przede wszystkim stylowe. Te słuchawki mamy do wyboru w aż 3 kolorach: czarnym, białym i niebieskim.

Słuchawki PANASONIC RP-NJ300B

3. GŁOŚNIK PRZENOŚNY

Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest przyniesienie do szkoły głośnika przenośnego. Jeżeli jesteście przewodniczącymi klasy lub samorządu uczniowskiego, to zamiast płyty CD z przykładowo kolędami (nie każdy w dzisiejszych czasach ma przecież napęd DVD, by coś nagrać), możecie ze sobą wziąć głośny mobilny głośnik. My polecamy model Philips EverPlay BT6900P, ponieważ wychodzący z niego dźwięk przede wszystkim bez problemu donośnie rozejdzie się po całej klasie. Jest on również wstrząso, pyło oraz wodoodporny, ale oczywiście nie radzę z niego korzystać w basenie. Możesz jednak odejść na odległość 30 metrów od przedstawianego modelu i przez bluetooth w smartfonie puszczać na nim muzykę. Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto w niego zainwestować - ten głośnik jest po prostu stylowy. Obudowę pokryto kolorową gumą oraz przyjemnym wizualnie materiałem.

Philips EverPlay BT6900P

4. Lampka USB

To coś dla tych, którzy mają ograniczony budżet oraz nie mają podświetlanych elementów w klawiaturze. Sam korzystałem kilka razy z takiego rozwiązania i pomagało mi to przy odrabianiu lekcji. Rodzice nie byli źli na za duże zużycie prądu, a ja byłem zadowolony, bo mogłem odrobić pracę domową oraz popisać na nowej klawiaturze, która nie była podświetlana.

Lampka USB

5. Kamerka XBLITZ DX1

Polecałem Xblitz DX1 już w zeszłorocznym zestawieniu Back to School. Jest to kamerka wbudowana w długopis - sprzęt mogący uchodzić za szpiegowski albo po prostu dla osób leniwych, którym nie chce się robić notatek na lekcjach czy wykładach.

XBLITZ DX1

blog comments powered by Disqus
Gadżety Dla Uczniów do Szkoły! Edycja 2017