PODPOWIEDZI:

Jak morele.net Pakuje Komputer do Wysyłki - Unboxing Gotowca za 2999 zł

Jak morele.net Pakuje Komputer do Wysyłki - Unboxing Gotowca za 2999 zł

Czy jesteście ciekawi, jak morele.net pakuje komputer do wysyłki? Na to pytanie mamy dla Was video-odpowiedź, zobaczcie sami!

Jak morele.net pakuje komputer do wysyłki?

Wielu z Was decydując się na zakup komputera wybiera opcję montażu wszystkich komponentów w sklepowym centrum serwisowym. Jest to dość dobre rozwiązanie, jeżeli nie macie odpowiednich umiejętności, a nie chcecie uczyć się i popełniać błędów przy jednostce za 2999 zł. Pojawia się jednak przy tym parę ważnych pytań: Jak morele.net pakuje komputer do wysyłki? Czy przez trudy transportu coś się nie uszkodzi? A jak nie odpali?

Rozpakowanie komputera z Morele.net

Nie dziwię się wcale Waszym wątpliwościom, sam w sumie zawsze składałem kompa w domu, więc też nie miałem takiego doświadczenia, do dzisiaj. 

Unboxing komputera Morele ELITE G3060 zmienił jednak ten stan rzeczy, więc z przyjemnością podzielę się z Wami swoimi odczuciami.

Do transportu jednostki wykorzystano pudełko od obudowy, w której ta została zamontowana. Karton oczywiście dopakowano tak, by nic nie miało prawa się ruszyć. Największa niespodzianka była jednak w środku obudowy, bo tą wypełniono specjalnymi air-packami, których zadaniem jest utrzymanie karty graficznej w jednym miejscu na wypadek jakiś przeciążeń.

Jak zapakowany jest komputer z Morele.net

Jak wiadomo, sloty PCI-E nie są najwytrzymalsze i pod działaniem większej siły ciężkości mogą się oberwać, co z resztą widziałem na własne oczy, więc podparcie karty takim wypełniaczem ma sporo sensu. Po inspekcji samej blaszanej budy także nie znalazłem żadnych wgięć, czy uszczerbków, więc przeszliśmy do odpowiedzi na ostateczne pytanie: Czy komputer działa?

Ważne! Po odebraniu paczki z komputerem odczekaj parę godzin, aż cała wilgoć, która mogła powstać podczas transportu, wyschnie dzięki temperaturze pokojowej. Włączenie niedoschniętego komputera może skutkować uszkodzeniem komponentów, którego nie obejmuje gwarancja!

Jak zmontowany jest komputer z Morele.netGotowy zestaw z Morele.netRozpakowanie komputera z Morele.net

Jako że komputer zdołał już odtajać w naszym biurze przed unboxingiem, to od razu po wyjęciu z pudła można było go włączyć. Jednostka odpaliła za pierwszym razem, więc jeżeli zapytacie kiedyś: Jak morele.net pakuje komputer do wysyłki?, to mogę Wam śmiało powiedzieć: Przychodzą niezniszczone i odpalają na dotyk!

blog comments powered by Disqus
Jak morele.net Pakuje Komputer do Wysyłki - Unboxing Gotowca za 2999 zł
Autor: Paweł Rudy