PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Shadow of the Tomb Raider – Czy to już koniec?

Najlepsze Premiery Gier Grudnia 2017 – Doom VFR, Fallout 4 VR, Seven, SpellForce 3, PUBG

  • Dodano: 10 miesięcy, 2 tygodnie temu
  • Ocena: (1) (0)
Najlepsze Premiery Gier Grudnia 2017 – Doom VFR, Fallout 4 VR, Seven, SpellForce 3, PUBG

Historia ponownie zatoczyła koło. Mamy już ostatni miesiąc w 2017 roku. W grudniu deweloperzy przygotowali dla nas kilka ciekawych gier, które śmiało można szukać pod choinką. Jesteście ciekawi w co warto zagrać? Zapraszam do dalszej części tego artykułu!

1. Doom VFR – PS4 1 grudnia

Technologia VR ostatnio trochę przyhamowała. Na rynku jest masa gogli jednak na próżno szukać ciekawych gier. Doom bez wątpienia jest interesującą pozycją dla fanów nowoczesnej technologii. Najnowsze dziecko id Software przeniesie nas ponownie na marsjańską kolonią, opanowaną przez demony. Celem gracza jest unicestwienie wszystkich potworów w placówce. Podobnie jak to miało miejsce w komputerowym i konsolowym Doomie z 2016 roku. Nie mogę się doczekać założenia gogli i sianie zniszczenia z  BFG. Premiera 1 grudnia na PlayStation 4.

Doom VFR PS4

Sprawdź cenę Doom VFR >>>

2. Fallout 4 VR – PC 12 grudnia

Nie tylko najnowszy Doom ma trafić na rozszerzoną rzeczywistości. Także pojawi się Fallout 4 VR, który bazuje na oryginalnej czwartej części. Zmienia się jednak mechanika, walka, rzemiosło, aby jak na najlepiej wykorzystać potencjał VR. Jednak w tym przypadku, produkcja kierowana jest dla posiadaczy pecetów. Jeżeli dysponujemy goglami firmy HTC Vive, możemy zacierać rączki. Poznanie historii Fallouta 4 z zupełnie innej perspektywy, to możemy być zupełnie inne nowe doświadczenie. Premiera 12 grudnia na komputery.

Fallout 4 VR PC

Sprawdź cenę Fallout VR >>>

3. Seven: The Days Long Gone – PC 1 grudnia

Na początku grudnia zadebiutuje ciekawie zapowiadająca się polska produkcja. Seven: The Days Long Gone to debiutanckie dzieło twórców Fool’s Theory. Developerzy stworzyli izometrycznego RPG osadzonego w post apokaliptycznych realiach. Akcja gry rozgrywać się będzie na terenie Imperium Verrall, które powstało na gruzach dawnej cywilizacji. Ludzie technologicznie cofnęli się do czasów średniowiecznych. Gracz pokieruje Terielem, złodziejem na zlecanie, który podejmie się każdego zadania. Zapowiada się dość ciekawie i zdecydowanie warto dać szansę tej produkcji. Premiera na komputery 1 grudnia.

Seven: The Days Long Gone PC

Sprawdź cenę Seven The Days Long Gone >>>

4. SpellForce 3 – PC 7 grudnia

SpellForce 3 wychodzi z wczesnego dostępu i staje się pełnoprawną pełną wersją. Jeżeli nie słyszeliście o tej serii, to jest to połączenie RPGa oraz gry strategicznej. Oprócz dbania o gospodarkę gracz będzie musiał także rozwijać umiejętności głównego bohatera oraz towarzyszy. Trzecia część opowie historię, którą kontynuację możemy znać z pierwszej części SpellForce. Za produkcję odpowiedzialny jest developer Grimlore Games. Premiera na blaszaki 7 grudnia.

SpellForce 3 PC

Sprawdź cenę Spellforce 3 >>>

5. Playerunknown's Battlegrounds - PC/XONE 12 grudnia

Popularny PUBG wyszedł już wcześniej na komputerach. Produkcja odniosła dość spory sukces, biorąc pod uwagę, że pojawiła się całkiem nie dawno. Teraz przychodzi czas na konwersję na konsole. Posiadacze Xboksów One będą mogli pograć w ten wciągający tytuł. PUBG to sieciowa strzelanina, w której graczy wyrzucony jest na ogromną mapę. Szuka przedmiotów oraz broni, aby przeżyć. Gra jest mocno ukierunkowana na model rywalizacji oraz kooperacji z naszymi towarzyszami. Premiera 12 grudnia na konsoli Xbox One.

Playerunknown's Battlegrounds PC/XONE

Sprawdź cenę Playerunknown's Battlegrounds >>>

6. Oraz także

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Grudnia 2017 – Doom VFR, Fallout 4 VR, Seven, SpellForce 3, PUBG