PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Luty 2018 – Shadow of the Colossus, Civilization VI, Kingdom Come

Najlepsze Premiery Gier Luty 2018 – Shadow of the Colossus, Civilization VI, Kingdom Come

Po chłodnym i mało obfitującym styczniu, czas na luty. W tym miesiącu pojawi się kilka interesujących pozycji, niektóre z nich to długo oczekiwane gry. Jesteście zainteresowani, co pojawi się w lutym? Zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Final Fantasy XII: The Zodiac Age – PC/PS4 1 luty

Seria Final Fantasy cieszy się sporym zainteresowaniem na konsolach. W tym wypadku nie wiele się zmieniło, jednak twórcy śmielej wypuszczają kolejne odsłony na blaszaki. Zremasterowany Final Fantasy XII posiada lepszą oprawę graficzną i dźwiękową. Jest to znakomita okazja, aby zapoznać się z tą niezwykle bogatą w gry serią. Premiera 1 lutego na PC, posiadacze konsoli PS4 mogli zaznajomić się z grą już wcześniej.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Sprawdź cenę Final Fantasy XII: The Zodiac Age >>>

2. Shadow of the Colossus – PS4 6 luty

Shadow of the Colossus to dość popularna gra z poczciwej konsoli Sony PlayStation 2. W grze pokierujemy losami chłopaka, który to będzie szukał sposobu na uratowanie ukochanej Mono. Gra polegam na walce z ogromnymi bossami, których znajdziemy na swojej drodze. Interesujący tytuł, a do tego doczekał się odświeżonej wersji na konsolę PS4. Oprócz ulepszonej grafiki Shadow of the Colossus posiadać będzie lepsze sterowanie. Bardziej dostosowane do aktualnego trendu kierowania postacią. Premiera na konsolę PlayStation 4 już 6 lutego.

Shadow of the Colossus

3. Sid Meier's Civilization VI: Rise and Fall – PC 8 luty

Strategie to gatunek, który cieszy się uznaniem na komputerach. Na konsolach brakuje typowych gier strategicznych, takich jak np. seria Sid Meier's Civilization. Najnowszy dodatek Rise and Fall ponownie pozwoli na obserwowanie rozwijania się naszej nacji. Nie zabraknie sporej ilości liderów oraz nowej zawartości globalnej. Możliwe będzie wejście w złote czasy, bądź mroczne cywilizacją, którą będziemy grali. Wybór nasz będzie oferować nowe wyzwania i nagrody. Do grania wymagana jest podstawowa wersja gry. Premiera na komputery już 8 lutego.

Sid Meier's Civilization VI: Rise and Fall

Sprawdź cenę Sid Meier's Civilization VI: Rise and Fall >>>

4. Kingdom Come: Deliverance – PC/PS4/XONE 13 luty

Czesi też chcą mieć swojego Wiedźmina! Kingdom Come: Deliverance to tytuł, który został ufundowany poprzez zbiórkę pieniędzy na KickStarterze. Gra oferować ma „średniowieczną codzienność”, bez magii oraz elementów fantasy. Przyjdzie nam rozwiązywać niebanalne zadania, walczyć przy pomocy miecza oraz łuku. Zdecydowanie warto czekać, oby tylko optymalizacja nie okazała się grać pierwsze skrzypce. Premiera 13 lutego na konsole nowej generacji i pecety.

Kingdom Come: Deliverance

5. Fe – PC/PS4/XONE/Switch 16 luty

Fe to nowa gra studia Zoink Games, która zostanie wydana przez Electronic Arts. Nie jest to pierwsza sytuacja, w której gigant elektronicznej rozgrywki wydaje mniejszy tytuł. W grze poznamy tajemniczą krainę melodii. Wszystkie postacie czy rośliny porozumiewają się przy pomocy muzyki. Gracz pokieruje losami młodego wilka, który to dopiero zaczynać odkrywać otaczający go świat. Musi zmierzyć się z Cisi, którzy to pragną pozbyć się wszystkich dźwięków. Premiera na wszystkie wiodące platformy oraz ukazać się ma specjalna wersja na Switcha.

Fe

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Luty 2018 – Shadow of the Colossus, Civilization VI, Kingdom Come